Čím vyplnit relax na vlně podzimu? My máme jasno!

Čím vyplnit relax na vlně podzimu? My máme jasno!


Podzim je sice chladný, občas zaprší, rychle se smráká, ale když se na něj kouknete z jiného úhlu, tak objevíte hromadu pestrobarevných výhod. Nechcete se o víkendech jen tak nudit? Tak se inspirujte našimi parádními nápady. Uvidíte, že si budete broukat! 

Houbařte ostošest. Sbíhají se vám sliny na smažené bedle? Tak se je rozhodněte jít do lesa nasbírat. Nazujte si holínky, popadněte košík a štrádujte si za vůní jehličí a pryskyřice. Když nenajdete ani klobouček, tak nevadí. Naplňte kapse šiškami a doma je naaranžujte na echt podzimní věnec. Bude jim to tam slušet jedna báseň.

Jděte na výlet. Ještě než zavřou hrady a zámky své brány, tak na sebe nechejte dýchnout kus historie. Mimo jiné se teď všude konají zvěřinové hody. Není nač čekat, tak si užívejte podzim na vlně gurmánských slastí.

Pošmákněte si podzimně. Na večeři si připravte polévku z dýně hokkaido a místo opečeného bílého pečiva do ní přihoďte opražené mini krevety. Uvidíte, že nebude litovat a příště si ji vychutnáte úplně stejně. Marně přemýšlíte nad podzimním dezertem? Jablečným závinem se skořicí a kandovanou pomerančovou kůrou nešlápnete vedle absolutně nikdy. Pokud jej máte teplý, klidně si k němu na dezertní talířek naservírujte kopeček vanilkové zmrzliny. Je to sice pořádně kalorická bomba, ale kdy jindy, než na podzim, kdy je sezóna oversize svetrů a vy tak můžete zase nějaké to kilčo v poklidu nabrat.:-)

Založte si fotky do alba. Že jste to ještě nestihli? Je na čase to napravit. Mimo jiné si báječně zavzpomínáte na hřejivé léto a vám bude zase božsky na duši. Klidně oprašte vzpomínky i z dávno minulých prázdnin či naplánujte tu nadcházející dovolenou. Že se vám nechce čekat, protože podzimní plískanice dvakrát nemusíte? Tak vyrazte slunci vstříc do exotiky. Za chvíli se tam dveře netrhnou a ceny budou o to víc našponované, proto nečekejte a sáhněte po letenkách co nejdříve.

Zahrajte si s rodinou stolní hry. Pexeso, kvarteto, Dostihy a sázky, nebo parádní Monopoly. Je to jedno, hlavní je, že budete odpoledne spolu.

Vymalovávejte omalovánky pro dospělé. Je to skvělé, opravdu fungují na stres a věřte, že když budete střídat gelovky a fixy, tak obrázek bude krást dech.

Vyrazte na procházku ruku v ruce s manželem i dětmi a smějte se na celé kolo, ať se druzí klidně otáčejí za vámi s očima navrch hlavy. Vždyť o nic nejde a vám je tak krásně! A pak si doma všichni vychutnejte earl grey s kapkou citrónu.