5 důvodů, proč se rozhodnout pro kuchyň na míru

5 důvodů, proč se rozhodnout pro kuchyň na míru

Moderní kuchyně jsou mnohem víc než jen přípravny jídla. Právě zde se s rodinou často stravujeme, zveme si návštěvy ke kuchyňskému stolu, děláme s dětmi úkoly. Kuchyň se zkrátka stala multifunkčním prostorem, podle čehož bychom ji měli také vybavit. A právě řešení na


Moderní kuchyně jsou mnohem víc než jen přípravny jídla. Právě zde se s rodinou často stravujeme, zveme si návštěvy ke kuchyňskému stolu, děláme s dětmi úkoly. Kuchyň se zkrátka stala multifunkčním prostorem, podle čehož bychom ji měli také vybavit. A právě řešení na míru zařídí, aby vaše kuchyň dokázala plnit všechny své role.

1. Prostor využijete nejlépe, jak to jde

Sektorový nábytek může sice vypadat skvěle, má však jednu zásadní chybu: je navržen pro univerzální využití, což také znamená, že ve většině případů nesedne do místnosti dokonale. Jak by to vůbec bylo možné, když některé kuchyně jsou malé, jiné obrovské, další mají vysoké stropy, existují také kuchyně atypických rozměrů, propojené s obývákem, případně podkrovní varianty se zkosenými stěnami. S kuchyní na míru tyto problémy odpadají. Potřebujete například více úložných prostorů? Prostě si je vytvoříte!

2. Nebudete muset dělat kompromisy

Slovní spojení “na míru” v tomto případě neznamená pouze maximální využití prostoru, ale také to, že vaše kuchyň bude zařízena podle vás. Nebudete muset volit ze sériových nabídek obchodů, naopak rozehrajete (společně s profesionály) svou fantazii. Spotřebiče budou stát tam, kde se vám bude nejlépe pracovat, pracovní deska bude v optimální výšce a rozmístění veškerého vybavení vám umožní výbornou orientaci i volnost pohybu. Kuchyň s nábytkem na míru se snadno stane vaším královstvím.

3. Bude se vám dobře pracovat

Zefektivnit domácí práce je přáním téměř každého moderního člověka. Při našich hektických životech je čas tou nejcennější komoditou. V kuchyni je proto doslova k nezaplacení, když je každá věc přesně tam, kde ji hledáte. Zkušený designer bude při tvorbě návrhu postupovat v souladu se zónovým plánování Dynamic Space, což vám zjednoduší pohyb v kuchyni a poskytne dostatek chytře zorganizovaných pracovních i úložných prostorů.

 

4. Vydrží vám na celý život

A možná poslouží i vašim dětem. Profesionální výrobci kuchyní na míru vám dokážou nabídnout skutečně kvalitní nábytek z odolných materiálů, které se zpracovávají na moderních dřevoobráběcích strojích. Součástí moderní kuchyně jsou také vyladěné spotřebiče, o jejichž instalaci se postará odborník. Vše je také hlavně v souladu s moderními trendy, ale i nejnovějšími poznatky v oboru. Chcete vědět, jak taková místnost může vypadat? Prohlédněte si již realizované kuchyně - fotogalerie vám poskytne dost inspirace.

5. Nebudete na to sami

Když oslovíte odborníky, náhle se před vašima očima začnou realizovat estetická i funkční řešení, na něž byste sami nikdy nepřišli. Pomohou vám se správným navrhnutím kuchyně na míru i její následnou realizací. Součástí projektování bude 3D grafický návrh, z nějž snadno získáte představu, jak bude výsledek vypadat. Podle této vizualizace můžete místnost dále upravovat. Personál ve specializovaném kuchyňském studiu je pečlivě proškolen v pravidlech ergonomie, vyzná se v designových trendech, dovede pomoci s výběrem spotřebičů... Při plánování zohlední finanční částku, kterou jste ochotni do kuchyně na míru investovat. Zkrátka a dobře, čeká vás kompletní servis, jehož cílem je jediné: abyste byli s novou kuchyní naprosto spokojeni. Ke špičkám v oboru patří společnost JN Nábytek, která se kromě kuchyní specializuje i na další nábytek na míru, například vestavěné skříně.