Využijte páteční listopadové volno a vyhoďte si z kopýtka

Využijte páteční listopadové volno a vyhoďte si z kopýtka

Máme tady prodloužený víkend a to znamená jediné - je na čase si ho pořádně užít. Pokud nějak nevíte, jak na to, máme hromadu tipů a náruč bezedné inspirace. Tak tedy držte si klobouky a chtějte si aktivně i pasivně odpočinout. Vyrazte z domu Zarezervovat si pobyt někde


Máme tady prodloužený víkend a to znamená jediné - je na čase si ho pořádně užít. Pokud nějak nevíte, jak na to, máme hromadu tipů a náruč bezedné inspirace. Tak tedy držte si klobouky a chtějte si aktivně i pasivně odpočinout.

Vyrazte z domu

Zarezervovat si pobyt někde v hotelu asi nestihnete, ale co takhle se domluvit s partou a vypadnout ještě před Silvestrem na vaši chatu či chalupu. Posedíte, popijete, pochutnáte si a bude vám královsky. Klidně neváhejte také navštívit rodiče, zvlášť pak tehdy, pokud bydlí delší štreku od vás a vy se tak nemůžete vidět tak často, jak byste si sami přáli. Nešiďte vaší přítomností ani babičku s dědou, samota v tomto věku se totiž snáší o dost hůře.

Kouzlete v kuchyni

Ale ne vy sama, pozvěte do party partnera, nebo vaše nejmenší. Užijete si hromadu legrace a navíc vykouzlíte pořádnou mňamku. Co takhle lososa na bylinkovém másle s americkými bramborami, kuřecí s kuskusem, králíka na hořčici, domácí medovník, tiramisu, nebo rychlý, leč báječný jablečný závin? U nás se kuchyní rozvoní čokoládová pěna s domácí šlehačkou a okoun pečený na plátcích delikátních mandlí.

Zůstaňte v posteli

Nejenom si přispěte, ale klidně si neváhejte udělat takový ten jeden z muchlovacích dní, kdy mazlení přejde v milování a pak zase zvolníte, když si jeden druhému padnete do náruče. A pokud jste zrovna single, neváhejte podniknout seriálový maraton. Kdy naposledy jste zkoukla celou řadu Zoufalých manželek či Sexu ve městě pěkně díl po dílu a bez dlouhých prodlev?!

Hrajte si

Zablbněte si xboxu, proti sobě si zahrajte proti sobě nějakou arkádu a pak večer skončete u stolu se společenskou deskovou hrou, ke které si otevřete víno, nakrájíte sýry a vše doladíte lahodnými fíky. Takový den plný her vás vážně povzbudí.

Čtěte, piště, vymalovávejte

Přelouskejte si román, který máte rozečtený dobrý měsíc a půl. Dopište váš prázdninový deník, nebo si zavzpomínejte při listováním tím dávno minulým. Jste vypjatí z úplně všeho? Pak si vezměte do parády pastelky, fixy, nebo gelové pera a malujte jako vzteklí. V duši najdete klid a vám bude prostě fantasticky.

Nalaďte se na svátky

Už jenom ta představa, že se Vánoce blíží, vám nahání husí kůži? Tentokrát to vnímejte jinak, jako svátky lásky, rodinné pohody, štěstí a kouzel. Dopředu poshánějte dárky, klidně je objednejte už dnes, s dětmi napište Ježíškovi a nechte na vás působit radost a očekávání našich nejmenších. Tak jako tak stejně roztajete.