Zlodějky lásky: Bolestné příběhy těch, které muži opustili kvůli jiné...

Zlodějky lásky: Bolestné příběhy těch, které muži opustili kvůli jiné...

Milovaly a sáhly si na štěstí, to ale bohužel pro ně netrvalo dlouho. Jiná žena ani nemrkla a toho chlápka od rodiny si sobecky a bez mrknutí oka odvedla. Jak se k této situaci postavily ženy, které zůstaly samy ze dne na den, a třeba rovnou i s malým děťátkem? Čtěte dále.


 

Porodila jsem mu dceru, on ale za mnou už nepřišel

„Naprosto mu jeho milenka sebrala všechen rozum, protože jinak si to nedovedu moc dobře vysvětlit. Měla jsem rizikové těhotenství a mezitím, co jsem ležela v nemocnici, si drahý našel jinou ženskou. Myslela jsem si, že se to celé přežene, jakmile malá bude na světě, ale osud tomu chtěl jinak. Po porodu mi napsal jen sms, že gratuluje a poslal mi květiny se vzkazem, že odešel za Darinou už navždy. Polykala jsem slzy a nevěděla jsem, co si počnu.  Pohled na malou Natálku mi vlil energii do žil a já se nevzdala, i když ta zrada tak strašně moc bolela,“ vzpomíná na bolestné období Agáta.

Podvedl mě s mojí sestrou a jsou stále spolu

„Vždycky jsem byla ta přehlížená, zato Kamila ta, co měla všechno lepší než já. Když jsem si ale našla Jakuba, spadla jí brada a mně hned vzápětí. Místo toho, aby mi lásku přála, se rozhodla ji zničit. Vyspala se s ním a vše naplánovala tak, abych je nachytala v nejlepším. Letěli oba rychlostí blesku. Co mě ale zaráží je to, že ti dva dodnes žijí spolu a navíc šťastně. A naši je k tomu navíc podporují,“ kroutí nechápavě hlavou Denisa.

Sukničkáře už nikdy!

„Byl dokonalý snad vším, a přesně tohle mě mělo trknout do hlavy už na první schůzce. Protože díky jeho šarmu ho bude chtít každá druhá a taky že chtěla. A tak prostě odešel, i když mě sliboval, že svatba je na spadnutí. Byly to jen lži, abych mu nepřišla na jeho pletky a dál mu nevzrušeně vařila a starala se o něj. Na sakra dokonalé chlapy si dejte pozor. Vesměs z toho šťastný vztah nekouká,“ říká jasně Elena.

Zjistil, že miluje muže

„Dle nadpisu článku bude můj příběh trochu mimo mísu, mně totiž muže neodvedla jiná žena, jak by se slušelo a patřilo, ale muž. Robert po letech v manželství si totiž přiznal, že se zamiloval do Lukáše, kterého kvůli jeho orientaci nemohl vystát. Už moc dobře chápu, proč. On ho totiž chtěl už o prvopočátku, co nastoupil k nim do firmy,“ stýská si Petra.