Jaké erotické hračky se vyplatí mít doma?

Jaké erotické hračky se vyplatí mít doma?

ak nějak si říkáte, že této oblasti dvakrát neholdujete a že si zcela vystačíte sami? Možná je na čase tento pravěký názor hodit za hlavu a nakouknout pod oponu erotických vychytávek společně s námi. Jaké milostné pomůcky byste si měla hýčkat doma? Nejenom vaše ženství vám poděkuje, ale především váš mužský z vás bude vedle jak ta jedle. A o to nám, ženám,
jde především, co si budeme povídat.Erotické prádlo, odvěký nástroj ženy, jak svádět muže

Podvazky, černé punčochy lemované krajkou a vínový korzet. Této výbavě žádný rozumně smýšlející chlap neodolá. A když si k tomu rozpustíte hřívu, v očích vám bude hrát nekonečná touha a efektně mu zakroutíte zadkem před nosem, neexistuje nic, co by vám neslíbil. Pokud vsázíte spíše na romantiku a něhu, zamilujete se babydoll. Klasické bavlněné pyžamo vyměňte za sexy negližé s krajkou až na zem a s rozparkem do půli stehen. Vaše společné probouzení i usínání bude úplně jiný rozměr. Pánové jsou totiž vizualisté. Máte plus size křivky? Vsaďte na vyšší kalhotky, širší ramínka podprsenky a nenechejte si ničím zkazit sebevědomí.

Venušiny kuličky: Trénujte vaginální stisk a předcházejte inkontinenci

Chystáte se na hodinu jógy nebo pilates? Pak si před tím zaveďte venušiny kuličky a procvičujte během hodiny účelně také pánevní dno a vaginální sevření. S přibývajícím věkem budete za tuto vychytávku opravdu vděčná, avšak je nutné začít s dostatečným předstihe, aby prevenci bylo učiněno za dost.

Vibrátor: Záruka milých orgasmů

Nezáleží na tom, jestli jste vdaná, nebo jste aktuálně rozšířila klub single žen. Masturbace představuje jednu z klíčových cest k naší sexualitě, proto se v tomto směru neodbývejte, hýčkejte se a poznávejte, co a jak to máte ráda. Když někdy milému ukážete, jak si to děláte k vaší spokojenosti, bude opravdu tajit dech a mimo jiné se mnohému přiučí. Tak ho zaškolte do tajů ženskosti, ať ví. Navíc možná konečně najdete váš bod G, to pak bude opravdu slast. Vadí vám vrnění, vibrace a jemné pulzování? Pak si zamilujete dildo, a i v tomto směru máte opravdu z čeho vybírat.

Zacíleno na jeho prostatu: Ať si ji hýčká i on

Pravidelný sex má na tento vnitřní orgán dozajista příznivý vliv, a když k tomu přičteme, jaké blaho zařídí účelnou stimulací, máte jasno v tom, že byste neměla muže okrádat o tyto slastné benefity. Masáž prostaty už dávno není tabu, právě naopak, i v sexu heterosexuálních párů má své místo. Zadní komnata vašeho muže není zakázaným územím, a pokud se před milostným dováděním dostatečně připravíte, můžete se těšit na báječně strávený večer.

Povinná sexy výbava: Co by měla určitě obsahovat?

  • Prezervativy s výčnělkou, nevšední texturou. Je to na vás, co vás nadchne.
  • Lubrikační gel, a to klidně i ten s vůní či ovocnou příchutí.
  • Dezinfekční gel na ošetření erotických pomůcek po akci.
  • Báječné jsou také speciální krémy, které násobí rozkoš, oddalují orgamus, nebo ho naopak uspěchají.