Máte kamarádek plné zuby? Kamarádit s mužskými je trochu jiné kafé!

Máte kamarádek plné zuby? Kamarádit s mužskými je trochu jiné kafé!

Slepičí sedánky, pomluvy z jedné a druhé strany, nenávistné komentáře a pak zjistíte, že to zřejmě až taková kamarádka, za kterou se vydávala, nebyla. Co takhle navázat přátelství a kamarádit s muži?  Milého vám Petr či Tomáš nepřebere a kromě jiného se zasmějete jako už dlouho ne. Pánové jsou totiž báječnými společníky.


„Když jsem zjistila, že Tereza spí s mým manželem, byla jsem na dně.  A tak jsem na kamarádky jednou provždy zanevřela. Protože každá mě nějakým způsobem, a to ne zrovna pěkným, vypekla. Od té doby chodím na jedno s Markem a řeknu vám, že muži jsou v ohledu přátelství féroví parťáci. Máme se toho od nich my, ženy, opravdu hodně co učit.

 

Kamarád taky rád?!

Když si jasně nastavíte mantinely, tak hláška kamarád taky rád se nemusí zakládat na pravdě. Prostě je důležité vědět, kde jsou vaše hranice. A pokud se nedej bože zapomenete spolu v posteli, tak on z toho kovbojku dělat nebude, navíc se o tom nedozví celé město. Prostě pánové umí mlčet jako hrob. Když už dojde na sex, nemusí z toho být komedie jako vyšitá. Ale abyste vaše přátelství neposlali do věčných lovišť, nesmíte do toho zaplést city. Na lásce není nic špatného, ale v ryze kamarádských rovinách může zapříčinit pořádnou paseku.
Jeden totiž začne chtít to a druhý zase tohle.

 

Podrží vás

S mužským nadhledem přeberou vaše starosti a vy pak pojednou zjistíte, že důvod k obavám ani panice nemáte opravdu žádný. Pánové mají k řešení poměrně jednoduchý a elegantní přístup. Proč si život komplikovat, když nemusíme. Tak si ho nekomplikujme, mnohdy zbytečně si totiž přidáváme vrásky, které bychom mít nemusely. Sáhněme si každá do svědomí a slibme si, že se v tomto směru polepšíme. Co vy na to?!

 

Pokaždé vám zlepší náladu

Parádně vypraví vtipy, smysl pro humor jim není cizí, a když si z vás budou trochu utahovat, tak nakonec stejně dospějete k závěru, že to špičkování prostě máte ráda stejně jako on. Brát se vážně přece není potřeba.

 

Jaký je další výčet plusových benefitů?

Budete vědět, jak na mužské. A to vám žádné sakra dobrá příručka stejně neřekne. Znát názor ověřený praxí je stejně nejvíc. Už nebudete potřebovat hodinového manžela, dobrý kamarád rád zapojí své technické znalosti i dovednosti, když půjde o vás. A to zcela nezištně. Jejich přímý přístup vás dostane a uvidíte, že na žádné vytáčky vás postupem času stejně neužije.

 

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay