Máte mít sex ráno, nebo večer?

Máte mít sex ráno, nebo večer?


Ptáte se, kdy? Kdyby záleželo na mužích, tak nejlépe kdykoli. Avšak ranní sex by vám ani jeden z nich neodepřel. Proč? Protože je k němu přímo vybízí příroda. Avšak my, ženy, bychom raději vsadily na večerní sex, kdy máme všechno v cajku, právě jsme opustily vanu a a cítíme se se víc sexy, než v době, kdy právě otevřeme kukadla.

„Můj drahý může snad pořád a jednou je mu to málo. Zato já bych si vystačila s jedním sexem za týden, a k tomu bych si vybrala ten odpolední. Ráno se mou není absolutně vůbec nic, což Petr absolutně nechápe. Ale je pravdou, že jeho ranní šapitó je všeříkající,“ vysvětluje s nadsázkou Romana.

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a něco na tom opravdu bude, protože ani z hlediska sexu se jen tak nesladíme. Pánové usilují o ten ranní a my to vidíme raději až na večerní orgasmus, a to z ryze praktických důvodů.

Sex za ranního kuropění: Ano nebo ne?

Ráno se raději natahujeme po kartáčku na zuby, než abychom měly náladu na divokou líbačku a rychlý sex, než zazvoní budík. Navíc jsme to vesměs my, kdo musí nachystat snídani, dětem svačiny a ještě zvládat improvizovat podle situace. Pokud byste ale ráda změnu, nebo vytřela vašemu mužskému zrak, zkuste si zadivočit pod peřinou v ranních hodinách třeba o víkendu. Zatímco děti ještě spí si můžete užít božskou rozcvičku. Drahý se bude cítit doceněn, že nedáte jeho erekci košem a celý den bude kolem vás kroužit s úsměvem od ucha k uchu.

„Nevím, co na večerním sexu vlastně máte. Ráno jsem plný energie a můžu podávat výkony, kdežto večer jsem zralý akorát na to upadnout do postele,“ vysvětluje Marek, technický specialista.

 

 

Večerní sex: Něco pro nás, ženy!

Když byste se zeptaly ženy, kdy by si ráda užila slastnou chvilku, zřejmě vám odpoví, že odpoledne nebo večer. Ráno vesměs přemýšlíme o tom, co musíme zařídit a chuť na milostné eldorádo nás s největší pravděpodobností mine. Navíc mužskému nevysvětlíte, že byste si ráda ve vaně oholila nohy, upravila vaši „zahrádku“, dala hřívě řád a zahalila se do oblaků vůně. Přece jen když se cítíme upraveně, dokážeme si sex užít mnohem víc. Avšak, co se mužů týče, tyhle naše vrtochy jdou mimo ně. Oni vás prostě chtějí a je jim úplně fuk, jestli máte rozcuchané vlasy a tvář ještě zrůžovělou spánkem, nebo vaše gazelí nohy nejsou zcela jako hedvábí.