Období, co dá zabrat každé milence: Zimní svátky jsou tu!

Období, co dá zabrat každé milence: Zimní svátky jsou tu!

Sice vám věší bulíky na nos, jak se opravdu, ale opravdu rozvede…. Jenomže dny utíkají jako zběsilé a ten bídák slaví Vánoce opět jako loni. Tedy s tou nepříjemnou „Dorotou“, jak nevybíravě označuje svoji ženu, s dětmi a celou rodinou jakoby se nechumelilo. Zatímco ve vašem srdci se schyluje k pořádné bouři emocí, jste sama, tak ona zase vyhrála.


 

„Vánoce nesnáším, vlastně už od svého dětství. Otec byl u své milenky, matka se slzami v očích zavřená v ložnici a dárky ani večeře se nekonaly. A zřejmě jsem to usilovně odkoukala.. Mám ženatého chlapa, zbožňuji ho a je mi až moc dobře jasné, že se nikdy nerozvede. Jenomže já mu dát sbohem jednoduše neumím a on to ví,“ vysvětluje Lucka, která o svátcích bude slzy zapíjet vínem a zajídat čokoládovou bonboniérou.

 

Stojí vám to za to? Nezasloužíte si něco víc?

Jste krásná, inteligentní, obletovaná muži, a stejně pláčete u nesprávného stromu, který vám nikdy nedá na 100 % to, co byste si tak přála? Pokud vám vztah se ženatým víc dává, než bere, je to v pořádku. Ale pokud brečíte do kapesníku večer co večer, že jste sama a natožpak teď,  v čase vánočním, je třeba dát tomu parchantovi sbohem. Pravda sice bolí, ale za tuto smutnou situaci panující ve vašem životě, si opravdu můžete vy sama. A taky jenom na vás je možnost, to změnit. Co takhle se rozhodnout, že se vzdáte okroužkovaného chlápka a najdete si toho, se kterým se můžete držet za ruce, líbat se snad v každé uličce a ne se pořád schovávat, jestli náhodou kolem nejde jeho nádhera.

 

Co dělat, když jste sama jako kůl v plotě?

Jděte k rodičům, ke známým, přátelům, nebuďte sama. Přítomnost ostatních, i když třeba věčně rýpajících tetiček, vás rozptýlí a vy se alespoň nebude užírat tím, že vaše láska je s manželkou, chroupají spolu cukroví, dětičky jim běhají kolem. Jste-li smutná jako želva, určitě se vyplačte. Uleví se vám, a to je přesně tím, co vaše srdce i duše potřebují. Vždy ale pamatujte na to, že lepší než smutek a zoufalství, je vztek. Tak se na toho záletníka naštvete trochu víc. Snáze překonáte to martyrium. Vypadněte na hory, nebo někam k moři. První varianta bude asi teď na poslední chvíli trochu problém, zato koupit si zájezd do exotiky můžete klidně na last minute a ještě citelně ušetříte. Místo toho, že se usoužíte steskem, se budete vyvalovat na pláži, nachytáte bronz a vaší lásce vypadnou oči  z důlků. Protože ta jeho „krasavice“ stihla během svátků nabrat snad tři kila. A tohle jsou body navíc k dobru. Vybodněte se na svátky. I tohle je řešení.

Pokud nemáte, za kým jít, buďte doma a dělejte, že svátky vánoční prostě neexistují. Věnujte se sama sobě, spřádejte plány na nový rok, čtěte si, uvažujte, jakým směrem se budete udávat vaše podnikání a mějte náskok nad těmi, co vánočně jako velká většina, prostě zahálejí.