Zamilovala jste se do ženatého? A jaká milenka budete vy?

Zamilovala jste se do ženatého? A jaká milenka budete vy?

Začátky byly nevinné až až, ale po pár schůzkách se ženáčem jste prostě zničehonic zjistila, že jste pro toho okroužkovaného samce patřící jiné ženě ztratila nejenom hlavu, ale i srdce? Nemůžete si pomoc ale prostě ho chcete sobecky jenom a jenom pro sebe? Pak rozhodně čtěte dále.Prvně si pořádně promyslete, jestli vám za tu námahu ten bídák opravdu stojí. S ženáčem to nikdy nebude úplně snadné, protože jakmile ho rozvedete, stejně bude mít na krku tu děsivou můru, jak trefně označuje svoji manželku a také ty milé dětičky, kterým budete muset hrát hodnou macechu. I tak se vám do toho pořád chce a nemůžete jinak? Pokud ano, pak byste možná měla vědět tohle.

Ta, co si užívá a nic neřeší

Na nic se ho neptáte, berete to, co vám dává, sem tam něco přihodíte k dobru, smějete se jeho vtipům a dál si nerušeně žijete svůj život jakoby se nechumelilo. U této ženy dotyčný vycítí, že jemu s ní dobře nejenom pod peřinou, ale také mimo ni, kdy si společně povídáte o životě a líčíte mu, jak jste se měla o víkendu v Římě, zatímco on se spokojeně hádal se ženuškou a přitom děsně žárlil na vás, protože se kolem vás Italové rojili jako vosy na bonbon. Nedávejte na odiv vaše city, užívejte si a netlačte na pilu. Tuto mantru by vám poradila každá milenka, co dosáhla svého a rozvedla mužského od rodiny. Otázkou však ale zůstává, zda je to skutečně výhra…

Remcání, ujišťování a prosby nezabírají

Pokud se rozhodnete jít touto cestou, tak s mužským jako jeho milenka nedokážete absolutně žádné zázraky. Vy sice ztratíte srdce, zato on si sobecky užije a tradá domů. O víkendech na něj čekáte kdyby náhodou přišel, ale on to samozřejmě nemá v úmyslu, protože je mu doma prostě dobře. Akorát vy si to nechcete pořád připustit. V případě, že jste ještě ženatému nesedla na lep a máte to tak trochu v úmyslu, rozhodně se na to vykašlete. Protože tyto pletky mají mnoho přívlastků, ale rozhodně nemají veselé konce. A pak to jenom bolí jako čert.