Zákony mužské džungle: Kterou ženu pánové neopustí?

Zákony mužské džungle: Kterou ženu pánové neopustí?

Sbalit ho je jedna věc, ale udržet si jeho zájem a náklonnost to je už mnohdy oříšek, který zvládnou jenom ostřílené hráčky. Co si pánové na ženách natolik cení, že nemají chuť pláchnout? Určitě se vyplatí vědět a znát. 


Znáte svoji cenu a navíc máte hrdost

Nemůže s vámi mávat, jak se mu zlíbí, a kdyby se o to pokusil, dáte mu jasně na srozuměnou, že tudy cesta nevede. A takhle je to jedině v pořádku. I když jste partneři, neznáme to, že jste jeho loutka, kterou si povodí, jak se mu hodí. Pro takovou roli jsou tu jiné. Třeba nadšené zlatokopky, co za pár drobných či dárků. jsou schopny udělat cokoliv.

 

Se sexem neděláte štráchy

Drahý moc dobře ví, že sex s vámi není žádný problém. Prostě ho zbožňujete stejně jako on, a k tomu navíc s ním. Vy totiž nepotřebujete mít x mužských, vám stačí jeden, a to opravdový. Úžasná milenka, co dokáže být věrná jednomu samci, se pro toho dotyčného stane nepostradatelnou. A to vám maximálně vyhovuje. Která jiná žena ho tak dokonale umí svést a předvést mu kouzlo orální slasti, než jedině vy sama.

 

Nekňouráte a víte, co se sluší a patří

Nepronásledujete ho na každém kroku, klidně ho pustíte na pivo s jeho kumpány a když se jednou za čas „zleje“, jak zákon káže, soucitně mu vaříte kuřecí vývar, nebo si ho s nadhledem dobíráte, ale určitě neděláte scénu jako hysterická patnáctka. Navíc se držíte hesla, že věřit je víc, než špizovat jeho aktivutu na Facebooku, nenávidět tu krásku, co mu dala lajk a napsala ke komentáři smajlíka. Pořád dokola se ho nevyptáváte, zda jste přece jenom nepřibrala, pořád se mu líbíte a neděláte vědu z toho, že se vám zlomil gelový nehet a tak nějak celkově máte více než jen pět pohromadě.

 

Jste odzbrojující ženská…

Máte styl, nekopírujete druhé, na drby vás kdoví kolik neužije a raději si na vše uděláte názor svůj. Na jednu stranu spolu můžete konverzovat na super témata na úrovni a za pár minut se už popadáte smíchy za břicho. Nemluvě o tom, že po vás touží tak nějak permanentně, a je mu úplně jedno, zda jste v ještě rozcuchaná v posteli, nebo jste právě dorazila z procházky s vašimi dětmi.

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay.com