ZÍSKEJTE MOTIVACI K TRÉNINKU S VERONIKOU ARICHTEVOU

ZÍSKEJTE MOTIVACI K TRÉNINKU S VERONIKOU ARICHTEVOU

Reebok vstupuje do roku 2018 s novou výraznou osobností ve svém týmu. Ambasadorkou značky se stává populární herečka Veronika Arichteva  Herečka a moderátorka Veronika Arichteva bude spolu se značkou Reebok inspirovat ženy k pravidelnému tréninku. Pomůže jim najít pozitivní motivaci ke cvičení a odmítnout umělé výmluvy, které mají ve své mysli.


Herečka známá mimo jiné ze seriálu První republika nebo oblíbeného internetového pořadu 3v1 se tak přidává do týmu ambasadorů značky, do něhož patří hudebník Ben Cristovao či olympijský medailista Jiří Prskavec. Na globální úrovni s Reebokem spolupracuje například supermodelka Gigi Hadid nebo návrhářka Victoria Beckham.

 

Veronika bude se svými fanoušky sdílet filozofii Be More Human. Jejím prostřednictvím se Reebok dlouhodobě snaží motivovat ženy i muže k pravidelnému tréninku, díky kterému se pak stávají lepšími lidmi nejen po fyzické, ale také po mentální a sociální stránce.

 

S novým rokem se chce Veronika věnovat cvičení daleko intenzivněji než dřív. V minulosti se sice snažila k tréninku přistupovat aktivně, její snaha ale postrádala pravidelnost. V tréninkovém úsilí se Reebok rozhodl podpořit nejen Veroniku, ale prostřednictvím jejích sociálních sítí také všechny ženy, které trápí syndrom věčného začátečníka.

 

„Na spolupráci se moc těším. Nejenže se mi líbí kolekce značky Reebok, ale je mi blízká i její filozofie. Je skvělé, že se v rámci kampaně Be More Human dlouhodobě snaží motivovat ženy ke cvičení. Sama vím, jak jednoduché je najít výmluvu, proč zůstat doma a nejít cvičit,“ říká Veronika, kterou značka Reebok oblékne nejen do fitka, ale také na řadu jiných aktivit – na běhání, na studiové aktivity (Les Mills, jóga) a na funkční trénink. Na ulici ji pak budete moci potkat ve volnočasové kolekci Classics.

 

Veronika Arichteva se na filmovém plátně objevuje už od dětství – poprvé si zahrála jako čtyřletá ve filmu Čarodějky z předměstí. Od té doby ztvárnila řadu postav. Zahrála si například ve filmech Habermannův mlýn a Zejtra napořád, v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta či v seriálech Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě nebo Policie Modrava. Působila i v několika divadlech, aktuálně je členkou souboru Divadla Pluto.

 

 

Pro více informací sledujte:

www.instagram.com/veronikaarichtev

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ

 

 

 

 

 

O Reeboku

Reebok International Ltd., se sídlem v Cantonu, MA, USA, je přední světový designer, prodejce a distributor fitness a lifestyle obuvi, oblečení a vybavení. Amerikou inspirovaná globální značka Reebok je průkopníkem v oblasti sportovního zboží s bohatým a legendárním dědictvím. Reebok vyvíjí produkty, technologie a programy, které umožňují pohyb, a je odhodlaný doprovázet lidi na jejich cestě k naplnění jejich potenciálu. Reebok se spojuje se spotřebiteli, ať jsou kdekoli a jakkoli se rozhodnou zůstat fit - ať už je to posilování, běh, chůze, tanec, jóga nebo aerobik. Reebok Classics využívá dědictví značky a představuje kořeny značky na trhu sportovního lifestyle. Jako dceřiná společnost Adidas Group je Reebok výhradním dodavatelem konfekce CrossFit a CrossFit Games, oficiálním sponzorem Reebok Spartan Race; exkluzivním globálním dodavatelem konfekce UFC, titulární sponzor série Reebok Ragnar Relay a výhradním dodavatelem oblečení pro Les Mills.

 

 

Pro více informací navštivte Reebok na www.reebok.com nebo sledujte aktuální novinky na http://news.reebok.com/. Objevit Reebok můžete i zde: http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok.