Přinášíme TIPY na Valentýnské dárky

Přinášíme TIPY na Valentýnské dárky

Svátek svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn) se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. V poslední době se tento svátek šíří i v kontinentální Evropě, do určité míry z komerčních důvodů.

Jste i Vy připraveni na Valentýna?Řekni to Milkou…

Svátek svatého Valentýna patří k nejromantičtějším dnům v roce. Důkazy lásky mohou mít mnoho podob. Přichystejte své milované polovičce dvě sladká překvapení v jednom. Kupte si speciální valentýnskou edici srdíčkových pralinek Milka a na obal napište svoji zamilovanou báseň. Potěšte svoji polovičku 24 malými čokoládovými srdíčky a otevíracím medailonkem
ve tvaru srdíčka, který dostanete k nákupu zdarma. Řekni to Milkou a vyznej lásku tím nejosobnějším způsobem.

K dostání ve 137,5g balení. Cena 119,90 Kč.

 

VALENTÝNSKÉ PRODUKTY od LUSH

Do zbrusu nové valentýnské kolekce LUSH se můžete zamilovat bez výčitek! Najdete ji od 12. ledna
v kamenných obchodech i e-shopu a v ní vše, co si vaše srdce přeje – od produktů pro péči o tělo po romantické koupele. Připravte se na řadu plnou voňavých dobrot, které vás vezmou na procházku do bylinné zahrady, cestu do květinové fantazie nebo povznášející plavbu citrusovým mořem. Více na webu LUSH !

 

 

TISTY TOSTY-Koupelová bomba, cca. 139 Kč/ks
Vykouzlete si ve vaně rozkvetlý elixír lásky s růžovou absolue,
kořenem kosatce a růžovými poupátky.

 

 


UNICORN HORN - 
Koupelová pěna, cca. 159 Kč/ks
Při výrobě této třpytivé pěny s levandulí, ylang ylang a neroli
nebyla zraněna žádná nadpřirozená (ani jiná) bytost.

 

 

 

DERMACOL - SEA SALT & LIME

S vůní pro něj vás čeká procházka po charismatickém Portofinu. Hřejivé slunce, bezstarostná atmosféra kaváren, skvělá nálada, vánek ve vlasech a tak návyková vůně moře, která se přirozeně mísí s energizující vůní citrusů.

Ovocný závan borůvek, květů z pomerančovníku a levandule báječně doplňuje svůdný základ pižma a jiskřivého jantaru, který se rozline,
když slunce nad Portofinem zčervená. Dokonale povzbuzující vůně pro muže. Sea Salt & Lime, parfémovaná voda s vůní moře a limety.

Cena za 50ml 990 Kč. Více informací na www.dermacol.cz

 

 

ZAMILUJTE SE... DO NOVÝCH VŮNÍ A BAREV

Sprchové gely Plaisirs Nature v nových vůních. Potěšte své smysly sprchovými gely, které nejen krásně voní, ale i blahodárně působí na vaši pokožku. Obsahují více než 97% složek přírodního původu. Flakón je recyklovatelný.

Najdete je v těchto balení 200 a 400 ml a variantách:
Květ mimózy & bavlna
Granátové jablko & růžový grep
Magnólie & bílý čaj
Zrnka kávy

Více na www.yves-rocher.cz