Bydlení podle diktátu ženy!

Bydlení podle diktátu ženy!

Zařizujete své hnízdečko po svém jako single žena a tak se nemusíte řídit mužským názorem, který spíše cílí na praktičnost? Vy se rozhodněte barevně, žensky a především stylově. Máme pro vás božský návod.


 

Obývák vyloženě v dámském podání

Kdepak umírněná bílá na stěnu a tímto hasne. Zamilujte se do barev jako je svěží mint odstín, fuchsiová, šeříková, mechově zelená, šedá, nebo starorůžová. Nápadité je také provedení, kdy dvě stěny spolu barevně ladí. Tedy co takhle dvakrát růžová a do toho šedá či krémová? Nuda se nehodí už ani pro zdivo. Naopak raději kouzlete s tapetami. Luxusní dojem budí ty s motivem flóry či renesančních symbolů.

Podlahu není třeba zadusit jednolitým kobercem, spíše se inspirujte tím kusovým, co obývák promění v hotové umělecké dílo. Komfortně, jemně a romanticky působí huňaté větší či menší dečky. Ty se vyplatí situovat také do ložnice, ať nový den začne skutečně příjemně.

Co se týká sedacího nábytku, hromadu parády vykouzlíte jak s textilním gaučem zdobeném režnou nití, nebo s klasickým koženkovým v tónu mléčné pěny, horkého kakaa nebo jantarové brandy. Připravte si záplavu dekoračních polštářku a navlékněte jim geometrické či jiné výrazné motivy, vždy se ale snažte, ať slušivě ladí, nebo kontrastují s pohovkou.

Must have kousky, bez kterých se neobejdete

Flakóny s parfémy, štětce, záplava rtěnek, lesků na rty a různorodé lahvičky s makeu-pem podle ročního období musí někde bydlet a nejlépe tak, ať v tom sama máte přehled. Ubytujte váš beauty arzenál do zásuvek toaletního stolu, vybavte jej dostatečně rozměrným zrcadlem, komfortně polstrovanou židlí a také kvalitním zdrojem světla. Když se přece budete chystat na večerní rande, musíte být připravena na jedničku.

Máte v bytě volnou mini místnost, nebo dosud pořádně nevyužitý kout? Nechejte si na míru sestavit vestavěné skříně a dejte vašim šatům, kabelkám a obuví nové působiště. Myslete i na stylovou taburetku, na kterou se usadíte, když přijdete domů a budete jen tak nerušeně relaxovat.