Co jsme našli v lednovém boxíku?

Co jsme našli v lednovém boxíku?

Milé dokonalé,vstoupili jsme do dalšího roku. Čeho se letos dočkáme? Jižní Korea hostí 23. Zimní Olympijské hry, v Anglii proběhne v květnu svatba Prince Harryho. Příznivci fotbalu již vyhlíží mistrovství světa ve fotbale a Česká republika si připomene 25 let od vzniku Československé republiky. Všichni věříme, že nový rok 2018 bude bohatší než ten předchozí.
My Vám ho chceme zpříjemnit rozbalováním zelných zásilek brandnooz box.


 

 Co jsme našli v lednové zelené krabici?

MAGGI Snackito Thajská kari čočka

Máte chuť na něco pikantního, ale máte jen pár minut času? Uspokojte vaše chuťové buňky lehkou svačinkou MAGGI Snackito
s příchutí Thajská kari čočka. Směs snadno připravíte zalitím 150 ml vroucí vody, promícháte a po pěti minutách můžete konzumovat. Lahodnou kombinaci římského kmínu, koriandru, zázvoru a kurkumy v chutné směsi předvařené čočky a sušené zeleniny si zamilujete :-) Zdravá svačinka MAGGI Snackito Thajská kari čočka má vysoký obsah bílkovin, které přispívají k udržení normálního stavu kostí,
a vysoký podíl vlákniny.

 

 Adriana Celozrnné těstoviny

Celozrnné těstoviny vyrábíme ze 100% celozrnné mouky, která obsahuje přirozené živiny, získané mletím celého zrna pšenice tvrdé Triticum durum. Hlavním benefitem je vysoký obsah vlákniny. Tyto těstoviny mají také příznivější glykemický index než z běžné mouky. Od května 2017 jsou k dostání v řetězci Ahold.

 

McOzi Pražené škvarky

Pro ty, co mají na něco chuť...Ničím nenapodobitelná chuť mistrovsky upražených vepřových škvarků vás dostane. Je to něco úplně jiného, než jste doposud zažívali. Tahle dobrota vystřelí vaše chuťové pohárky do jiné galaxie a už se nebudou chtít vrátit. Ochutnáte jednou...a pak už v tom lítáte.

 

Amylon BIO PUDING RÝŽOVÝ SE SKOŘICÍ A JABLKEM

Rýžový puding se skořicí a kousky lyofilizovaného jablka. Vyzkoušejte jeho krásně jemnou chuť, která Vás okouzlí. Puding je zcela bez barviv, bez aromat a přidaného cukru.

 

Arax Bio březová šťáva máta

Bio březová šťáva s šípkovou, mátovou nebo kopřivovou příchutí je oblíbeným pomocníkem v tradiční medicíně. Je bohatá na vitamíny C a B a minerální látky je považována za účinné přírodní léčivo, připisují se jí omlazující
a regenerační účinky. Je vhodná pro detoxikaci organismu. Je skvělým doplňkem stravy a díky nulovému obsahu přidaného cukru vhodná i pro diabetiky. Neobsahuje GMO a je pasterizovaná. Dostupné také v dalších příchutích – citrón, s fruktózou a přírodní. Můžete zakoupit: na www.potravinyarax.cz a Albert NC Chodov.
(v 1l balení - šípek, máta a přírodní)

 

Lay‘s Oven baked

Nové Lay´s Oven baked jsou unikátní bramborové chipsy, které jsou pečené v peci a díky tomu mají o 50% méně tuku. K dostání jsou hned ve dvou lákavých příchutích – jogurt s bylinkami a solené.

 

I vy si můžete objednat svůj boxík přímo domů.

Více informací na www.brandnooz.cz