Milujeme francouzský styl

Milujeme francouzský styl

Bydlení ve francouzském stylu

Bonjour, útulný domove!

Paříž – to je dobrý nápad za všech okolností! Důkazem je tato kolekce zahrnující elegantní dekorační nápady a stylové povlečení ve francouzském stylu. Navíc kolekci „Bydlení ve francouzském stylu“ doplňují univerzální sady šicích potřeb, díky kterým vytvoříte další extravagantní doplňky jako mávnutím kouzelného proutku. Nabídku najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 26. března, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 20. března 2018.


 

Novinka

Veškeré povlečení je doplněno látkovou taškou v designu povlečení.


Povlečení z
 mikrovlákna
Praktický a příjemný materiál. Povlečení má zapínání na zip. V nabídce je ve standardní velikosti, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 135 x 200 cm, za předběžnou cenu 499 Kč a na dvoulůžko, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 155 x 220 cm, za předběžnou cenu 599 Kč.

Oboustranné perkálové povlečení
Elegantní a lehoučký materiál. Povlečení je ze 100% biobavlny s motivy Eiffelovy věže. V nabídce je ve standardní velikosti, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 135 x 200 cm, za předběžnou cenu 699 Kč a na dvoulůžko, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 155 x 220 cm, za předběžnou cenu 899 Kč.

Perkál je lehoučká tkanina z čisté bavlny. Tento hladký, jemný materiál je neobyčejně měkký, skvěle absorbuje tělesnou vlhkost a vyrovnává teploty. Perkál je ideální na teplé letní noci.

Žerzej je pletenina z čisté bavlny, velmi příjemná a jemná k pokožce. Žerzej je poddajný a skvěle saje. Žerzejové povlečení se nemusí žehlit a je neobyčejně nenáročné na údržbu.

Renforcé je měkká a hladká tkanina z čisté bavlny. Je příjemně jemná k pokožce a vyznačuje se vynikající savostí a vyrovnáváním teploty.

Polybavlna je směs bavlny a polyesteru. Na omak je stejná jako bavlna, ale díky podílu polyesteru je velmi nenáročná na údržbu. Polybavlna schne rychleji než čistá bavlna a navíc se snáze žehlí.

Mikrovlákno je měkký materiál s hedvábným povrchem obzvlášť příjemný na tělo. Lehká polyesterová tkanina vyrovnává teploty a dává vyniknout barvám. Navíc se snadno udržuje, rychle schne a nemusí se žehlit.

 

 

Žerzejové povlečení
Savý a poddajný materiál. Povlečení je ze 100% biobavlny. Zapínání je na zip. V nabídce je ve standardní velikosti, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 135 x 200 cm, za předběžnou cenu 899 Kč a na dvoulůžko, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 155 x 220 cm, za předběžnou cenu 999 Kč.

Povlečení z polybavlny
Snadno se udržuje a dobře drží tvar. Povlečení s motivem francouzských nápisů má zapínání na zip. V nabídce je ve standardní velikosti, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 135 x 200 cm, za předběžnou cenu 649 Kč a na dvoulůžko, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 155 x 220 cm, za předběžnou cenu 749 Kč.

Perkálové strukturované povlečení
Jedinečný vzhled s rafinovanou strukturou. Povlečení je ze 100% biobavlny s náročným zpracováním přední strany povlaku na polštář a peřinu. Jedinečný vzhled povlečení je docílen speciální kombinací vnitřních elastických švů a jemného perkálového materiálu. Povlečení je na zip a v nabídce je ve standardní velikosti, tedy povlak na polštář 80 x 80 cm a povlak na peřinu 135 x 200 cm, za předběžnou cenu 1.190 Kč.

Dekorační polštářek
Design, který zaujme. Potah je ze 100% bavlny, výplň je 100% polyester. Velikost polštářku je asi 36 x 24 cm. Předběžná cena 349 Kč.

Obrázek s LED „Paříž“
Obrázek navodí pařížskou atmosféru. Potisk je na elegantním plátně vypnutém na dřevěném rámu. Motiv zdobí 20 LED žároviček vydávajících teplé bílé světlo. Obrázek o velikosti 30 x 40 cm rozsvítí tři baterie, které jsou součástí balení. Předběžná cena 599 Kč.


 

Nálepky na stěnu „Francouzské nápisy“, 2 ks
Nápisy dodají pokoji originální vzhled. Sada obsahuje dva nápisy – „Bonne nuit“ (Dobrou noc) o velikosti
40 x 18,7 cm je fluorescenční, tedy svítí ve tmě, a „Bonjour“ (Dobrý den) o velikosti 41,5 x 18,5 cm je viditelný především ve dne. Předběžná cena za sadu 349 Kč.


Stolní lampa s LED „Eiffelova věž“
Výlet do Paříže každým rozsvícením. Lampa o výšce 43 cm má kovovou nohu a textilní stínítko. Délka kabelu je asi 2 m. Svítidlo je včetně LED světelného zdroje a je vhodné pro energetické třídy A++ až E. Lampa má záruku tři roky. Předběžná cena 1.290 Kč.

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více informací na www.tchibo.cz