I vaši mazlíčci si zaslouží poctivou stravu

I vaši mazlíčci si zaslouží poctivou stravu

Fitmin představuje nové krmivo pro psy a kočky ze 100% rybího masa 

Český výrobce superprémiových krmiv přichází na trh s novinkou v podobě konzerv Fitmin Purity Dog Sea Fish a Fitmin Purity Cat Sea Fish. Tentokrát se jedná o pochoutku vyrobenou pouze z mořských ryb.


 

Každý majitel domácího mazlíčka ví, jak obtížné je vybrat to pravé krmení. Stačí, aby psovi nebo kočce to vhodné nechutnalo a v té chvíli je nutné dělat kompromisy mezi kvalitou krmiva a jeho chutí. Výživa od Fitminu je však jiná. Ve spolupráci s výživovými poradci vzniká chutná a nutričně vyvážená strava, která přispívá ke zdraví a dobré kondici pejsků a kočiček. Proto je volba krmiva bez kompromisů v podobě nových rybích konzerv z řady Fitmin Purity zcela jasná.

Díky 100% masu z několika druhů mořských ryb v sobě konzervy Fitmin Purity Dog Sea Fish a Fitmin Purity Cat Sea Fish kombinují všechny výhody jejich nutričně bohatého masa. Konzervy se pyšní především vysokým obsahem živočišných proteinů. Proteiny jsou významnou stavební částicí těla každého živočicha, a proto je dobré jejich výskyt ve stravě nepodceňovat. Starají se jak o růst svalové hmoty psů a koček, tak i o sílu, odolnost a správné fungování jejich těla. Vitamín B12 podporuje správnou krvetvorbu a dobrou funkci nervového systému. Obsažený fosfor a vápník pak dále přispívají k odolnosti cév, růstu pevných kostí a snížení možnosti vzniku zlomenin.

Nové rybí konzervy Fitmin jsou vhodné pro kočky a psy v každém věku. Jejich výhodou je především významný podíl nenasycených mastných kyselin, které velkou měrou přispívají ke správnému růstu srsti a drápků, k dobrému stavu krevního oběhu a celkově k prodloužení aktivního života našich domácích mazlíčků,“ říká Adéla Palacká, specialistka na výživu značky Fitmin.

Unikátní složení rybích konzerv navíc zaručuje, že jsou hypoalergenní. Neobsahují žádná jiná masa, přidané látky, obiloviny, chemické ani konzervační přísady. Praktickým bonusem je plastové víčko, které prodlužuje čerstvost rybího masa. Konzervu tak můžete svému psovi či kočičce bez obav rozložit na více porcí.

  

 

Nové rybí konzervy pro psy i kočky z řady Fitmin Purity budou dostupné u vybraných prodejců nebo na e-shopu Fitmin od května 2018 za doporučenou cenu 139 Kč (850 g).

Více informací o značce Fitmin naleznete na stránkách www.fitmin.czwww.vimcimkrmim.cz.

 

O značce Fitmin

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které je využíváno také v potravinářství. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, takže na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy zde rodina Štěpánků navázala na zemědělské a chovatelské kořeny a vybudovala vlastní výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata. Značka Fitmin zahájila v Helvíkovicích výrobu krmiv pro psy v roce 1998, od roku 2008 se zde vyrábí také krmivo pro kočky. Značka Fitmin je v současné době součástí nadnárodní skupiny Dibaq.