Detoxikujte se s Revitalem

Detoxikujte se s Revitalem

Pokud jste často unavení a necítíte se zrovna v dobré kondici, může pomoci celková očistaorganismu. Jeho součástí je nejen dostatek pohybu, pobyt na čerstvém vzduchu
i dostatekspánku, ale také zdravá nutričně vyvážená strava a její vhodné doplňky, které zlepší celkovou kondici a dostanou tělo opět do formy. Dokážou upravit trávení i vylučování a posílit imunitu, takže vás opět vrátí „do hry“.


 

Očista těla s aloe vera

Skvělou pomoc při detoxikaci organismu s  vysokým obsahem 150 mg extraktu z aloe vera v jedné šumivé tabletě nabízí Revital pro očistu těla. Jedná se o přírodní a efektivní způsob detoxikace organismu.  Rostlina aloe vera je známá svými tělu prospěšnými antioxidačními účinky. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje imunitní systém a pozitivně ovlivňuje trávení. Pokud máte žaludeční obtíže, může pomoci právě extrakt z aloe vera.

Přípravek navíc obsahuje vlákninu z čekanky pro podporu zažívání a naopak neobsahuje žádný přidaný cukr, proto je vhodný také pro diabetiky. Revital Očista těla se užívá formou rozpustných tablet, takže si z něho snadno připravíte zdravý drink, který zpestří váš pitný režim a současně pomůže být v dobré kondici a cítit se skvěle.

Balení se 20 šumivými tabletami pořídíte za 128 Kč.

               

Že tradice a sezónní trendy nejdou dohromady? Opak platí právě s nástupem jara. Masopustní hody, veselí
a zabíjačky vystřídá půst, který pro křesťany končí na Velikonoce.

Jde o čas celkové očisty a patří k ní střídmá strava a bylinné kůry na pročištění těla. A pokud k tomu přidáte ještě dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, zaženete jarní únavu a budete se cítit dobře.

 

Revital s extraktem z Ostropestřce mariánského

Doplněk stravy Revital Očista jater v rozpustné formě s vysokým obsahem čistého extraktu z Ostropestřce mariánského 150 mg a 120 mg účinné látky sylimarinu má schopnost účinně podpořit regeneraci jater a jejich činnost. Kromě detoxikace organismu pomáhá udržovat optimální hladinu cukru v krvi, posiluje přirozenou obranyschopnost těla a ovlivňuje normální činnost srdce.

Rozpustné tablety Revital navíc obsahují bezlepkovou vlákninu z kořene čekanky s obsahem inulinu, který blahodárně působí na zažívání. Jeho prebiotické účinky podporují osazení střeva přátelskými bakteriemi, pozitivně ovlivňují vyprazdňování a tak zabraňují střevním zánětům, jejichž následkem mohou být nádorová onemocnění střev. Inulin působí nejen v tlustém, ale i tenkém střevě, kde reguluje vstřebávání tuků
a cholesterolu a snižuje jeho hladinu v krvi.

Revital má formu rozpustných tablet příjemné chuti černého rybízu. Koupíte za 104 Kč výhradně v lékárnách.

Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem.

Více se o doplňcích stravy dozvíte na www.vitar.cz.

 

Na tři šťastlivce čeká balení Ostropestřce i Aloe Vera!