Nová řada krmiv Beyond Simply 9 ctí nejnovější trendy ve výživě psů

Nová řada krmiv Beyond Simply 9 ctí nejnovější trendy ve výživě psů

Vhodná strava zajistí vašim čtyřnohým miláčkům správný vývoj a je také klíčovým faktorem pro jejich kvalitní a dlouhý život. Stejně jako lidská strava by měla obsahovat správný poměr výživných látek, především bílkovin, tuků, sacharidů, minerálů a vitamínů. U lidí je dnes běžné, že vyžadují produkty, které nic neskrývají a je tak hned na první pohled jasné, z jakých jsou surovin. Tento trend se přelévá také do výživy domácích mazlíčků. Nová krmiva řady Beyond Simply 9 jsou určena pro náročné majitele, kteří chtějí svým psům dopřát vyváženou stravu z přírodních surovin.


Nová krmiva Beyond jsou tvořena pouze z devíti surovin a klíčovými parametry při vývoji tohoto krmiva byly především jednoduchost a transparentnost. Krmiva Beyond Simply 9 jsou určena pro ty, kteří se aktivně zajímají o složení a kvalitu surovin, které jsou při výrobě krmiva použity, a zároveň dbají o dlouhodobé zdraví svých psů. Průzkum mezi chovateli ukázal, že pro 57 % zákazníků je velmi důležitý vysoký procentuální podíl živočišných bílkovin v krmivu. Mírně nižší počet majitelů psů (49 %) klade důraz na obsah vitamínů a minerálů ve stravě.

Právě velká poptávka po přírodních krmivech, které by splňovaly i náročné požadavky zákazníků, dala vzniknout nové řadě Beyond Simply 9. Na prvním místě ve složení vždy stojí zdroj kvalitních bílkovin, ať už je to jehněčí nebo losos, který je doplněn potřebnými minerály a vitamíny,“ říká Linda Malíšková manažerka značky Beyond. V nabídce se objeví hned dvě varianty granulí Beyond – s lososem, ovsem a sladkými bramborami a jehněčí s celozrnným ječmenem a špenátem.

 

Přírodní suroviny pro dobrou stravitelnost

Mezi surovinami v krmivu Beyond nenajdete kontroverzní pšenici, což znamená, že krmivo neobsahuje pšeničný lepek, který může být pro zdraví vašich psů nevhodný a může znepříjemňovat jejich zažívání. Beyond obsahuje kombinaci celozrnného ječmene, ovesných krup a rýže, které zajišťují postupné uvolňování energie a umožňují tak psům být déle aktivní.  „Naši odborníci na výživu psů vytvořili krmivo s optimálním složením, které je vhodné pro naprostou většinu dospělých zdravých psů. Ve složení nenajdete přidanou kukuřici nebo sóju, které jsou spotřebiteli vnímány jako alergenní a hůře stravitelné,“ doplňuje Linda Malíšková. Krmivo Beyond je vyrobeno zcela bez přídavku umělých barviv, aromat i konzervantů.

Výběr jídla je jedním z nejdůležitějších každodenních rozhodnutí, která děláme pro naše zdraví a pohodu. „Stejně tak je to i u výživy našich pejsků. Především bychom si měli uvědomit, že pes sní to, co mu dáme do misky a jsme to tedy my, kdo je zodpovědný za jeho zdraví,“ zdůrazňuje Malíšková.

Značka Beyond je jako jedna z mála prémiových krmiv dostupná jak ve specializovaných Pet centrech, tak i v hypermarketech a supermarketech. Díky tomu můžete prémiové granule pro vašeho pejska nakoupit i v rámci vašeho víkendového rodinného nákupu.