Festival Evolution: Přijďte si v březnu vychutnat koktejl plný zdraví i osobního rozvoje

Festival Evolution: Přijďte si v březnu vychutnat koktejl plný zdraví i osobního rozvoje

Co si představíte pod pojmem zdravý životní styl? Pokud se vám vybaví bio a eko trendy a přidáte k tomu osobní rozvoj a ekologii, jste na správné adrese. Tou je Festival Evolution, který se bude konat o víkendu 23.-25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.


Pokud na festival vyrazíte, můžete se těšit na množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.  Kromě nejnovějších produktů zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky, zde najdete i praktické
a ekologické výrobky do domácnosti.  A pozadu nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

„Jako vždy se můžete těšit na inspiraci pro zdravý životní styl, od přednášek, poraden, ukázkových lekcí až po konkrétní výrobky a služby. Vystavovatelé, kterých bude více než čtyři sta, si pro vás připravili úplné novinky
a slibují i vzorky, ukázky, ochutnávky i veletržní slevy. Na pódiích se vystřídá více než sto padesát účinkujících, kteří vám nasadí brouka do hlavy,“ říká ředitel Festivalu Evolution Ctirad Hemelík.

Co si na festivalu nenechat ujít

Certifikované BIO produkty budou situovány ve Střední hale Průmyslového paláce a v Pravém křídle najdete vše spojené se zdravím a také food zónu s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Levé křídlo se zaplní vystavovateli s ekologickými produkty a službami, najdete tu také stánky zaměřené na osobní rozvoj a chybět zde nebude ani alternativa.

Přednáškový sál v Pravém křídle se zaměří na zdraví – můžete se těšit na přednášky o zdravé výživě, detoxu, různých stravovacích stylech i kvalitních potravinách, nebo o přírodní kosmetice. V Levém křídle najdete čtyři sály, ve kterých se vystřídají přednášející s různými tématy – od těch, které budou zajímat nastávající i stávající rodiče, všechny, kteří řeší své vztahy, i ty, kteří hledají, jak se ve svém životě posunout dál.

A jako vždy zde bude také sál určený pro pohybové aktivity – cvičení, tanec, meditace, jóga, atd. Maminky v Levém křídle uvítají dětský koutek, tvořivé dílničky a celodenní workshopy. Na hlavním pódiu se můžete těšit například na Octavio Rettiga, Calixta Suareze, Petera Jentschuru, Davida Freje, Kalmana Horvátha, Tomáše Rychnovského, Milana Studničku, Jana Mühlfeita a na mnoho dalších.

Odborníci vám poradí, jak na jarní detox a hubnutí

Cvičíte, stravujete se zdravě, ale přesto nehubnete? Vyzkoušeli jste různé typy jídelníčků, ale nic nefunguje? Výživoví specialisté vám poradí, co, kdy a jak jíst, abyste hubli, ale netrpěli hlady. Jídlo totiž není naším nepřítelem, ale může být významným pomocníkem nejen při shazování kilogramů, ale i při detoxikaci organismu.

Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution si můžete vybrat cvičení, která posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si mohou zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, různá dechová cvičení, meditaci nebo třeba bollywoodský či intuitivní tanec.

Péče o duši

Můžete se ovšem také těšit na přednášky z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, dozvíte se
o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice, představí se témata, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti. Mezi tématy nebudou chybět astrologie, energetická cvičení nebo biotronika.

Další odborníci vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím, dostanete návody na jednoduché postupy
a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent.  A bude toho mnohem více…

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.