Vyhrajte náramek od Kantu

Vyhrajte náramek od Kantu

Kantu ctí tyto hodnoty a svými výrobky kultivuje ducha. Vnáší do Vaší jógové praxe krásu, radost a osobitého a nezávislého ducha. Všechny suroviny jsou vlastnoručně vybrány ze všech koutů světa, abychom nabízeli jen to nejlepší, co příroda nabízí. V Kantu je každý detail pro nás důležitý pro vznik harmonického produktu, který má hloubku a svou vlastní duši.

Všechny esence jsou pečlivě vybrány z celého světa, z míst, kde se přirozeně vyskytují a dosahují tak svých nejvyšších kvalit.


 


 

 

Voňavé náramky, které slouží pro aromaterapii v pohybu byly vyvinuty ve spolupráci dvou značek Kantu a Sitara pro potěšení všech smyslů.  Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě celý den.

Náramek se prodává v sadě se směí čistých éterických olejů.  Vůni dle vašho výběru, jednodušete kápnete na korálek Rudraksha.

Náramky jsou ve 3 provedeních:

1) Dámský  Shakti z růženínu, křišťálu a lávy s rudrakshou je je inspirovaný ženskou kreativní silou a energií Shakti, která se aktivně podílí na existenci celého vesmíru. Ztělesňuje sílu a ušlechtilost Božského ženství. Jemnost a čistotu růženínu a krystalu podtrhují dvě velmi ženské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

Euforia s noblesní Neroli, hořkým pomerančem akcentovaná zklidňujícím Ylang ylangem je přírodní afrodisiakum nebo Purity – vzácná jemná květinová vůně exotického Modrého lotusu a konejšívého Heřmánku je podtržená delikátní sladkou čistotou květu Bílého zázvoru.

 2) Pánský Shiva z lávy a magnetitu ztělesňuje vědění a mužský princip. Shiva je temno, nicota, ze které vše vychází a do které se vše navrací…Shiva chrání před omezením a uvázanosti v životě. Energeticky chrání
a vytahuje na světlo to nejlepší z jeho nositele. Láva je uzemňujícím talismanem, který chrání svého majitele před negativními energiemi. Pánské vůně, ze kterých si můžete vybrat:

Verve -lehká a svěží vůně zeleného čaje je vyvážená suchým zeleným vetiverem a jemně zemitou optimistickou  šalvějí.

nebo Spirit – enigmatický exotický Šafrán,  se sladce dřevitým Santalem a hřejivým Balsam Peru zahalený
do sexy Ambry se špetkou vanilky  pro nespoutaného ducha, připomíná vůní dálek.

3) Unisex Sattvaz uzemňjící lávy, uvolňujícího turmalinu, silně harmonizačního křišťálu
a s rudrakshou a stříbrem je inspirován jednou ze 3 “gun” z Hindu filosofie. Slovo “Sattva” znamená “světlo”, “dobro” a “čistota”. Sattva také vystihuje emocionální a mentální stav, kdy je mysl
v naprostém klidu.

  

 

Vůně, ze kterých si můžete vybrat:

Let Go – zklidňující levandule v kombinaci s kotvící jedlí a ušlechtilým nardem. nebo Clarity – Lehce zemitá lehká vůně šalvěje muškátové je pozdvižena jasnou svěží limetou a grepem a zahalená do hedvábné Palmarosy.

Náramek zakoupíte na www.kantu.cz  a www.sitara.cz za 790,- (v ceně je i olejíček) pro pár Shiva a Shakti je zvýhodněná cena 1300,- za 2 náramky a 2 olejíčky.

 

Nyní se jeden šťastlivec může těšit na náramek od Kantu!

 

 

Výherci jsou: 
R. Šteklová