Rozhovor: ADÉLA! Kometa na hudebním nebi

Rozhovor: ADÉLA! Kometa na hudebním nebi

Kometa na hudebním nebi, tak se často nazývá Adéla Částková, která si řiká jednoduše ADÉLA.

Adéla je mladá zpěvačka, která se již několik let pohybuje nahudební scéně a to jak v divadle, muzikálu tak nyní se orientuje zejména na svoji vlastní solovou dráhu zpěvačky. 

My jsme měli příležitost Adélu pozvat k nám do redakce a vyzpovídat ji o jejich aktuálních projektech, novinkách, kde ji můžete nyní vidět a slyšet a i o tom co ráda dělá ve volném čase.


1) Adélo, je ti 16 let, jak dlouho se věnuješ zpěvu a kdy přišel zlom, že jsi se rozhodla být součástí hudební scény naplno?

Úplně přesně to nedokážu říct, zpívání se věnuju od svých 5ti let. Jezdila jsem různě po vystoupeních, chodila na hodiny zpěvu, ale asi ten největší zlom přišel něčekaně se zásadní rolí v muzikálu Lili Let snů v Městské divadle Brno, kde jsem dostala příležitost naplno ukázat co vě me je. Začala jsem si ve zpěvu i víc věřit a byla jsem dost "rozumná" na to si říct co chci. Od začátku roku 2015 se pak naplno věnuji zpěvu. Ono se to ovoce pak dostaví, přišla 6. příčka v Českém slavíkovi 2015 v kategorii Hvězda internetu, různé akce, které mě prostě posouvají dál a já jsem za to strašně ráda. 

2) To je obdivuhodné, jsi velmi talentovaná. Řekni nám, co nyní chystáš za novinky, pro své fanoušky?

No konec roku 2017 a letošní rok jsou ve znamení změn u mě. Na konci roku 2017 jsem si začala věci dělat trochu po svém, přišla změna managementu a letošní rok bude hlavně ve znamení změny image a hudby.
V současné době pracujeme na Slovensku ve studiu na novém singlu, bude to RNB s kombinací Popové hudby. To jsem si zamilovala, zní to fakt dobře a moje ostatní písničky, které přijdou koncem roku budou v tomhle duchu. Snad se to bude líbit a věřím, že to moji fanoušci ocení a nové to ke mně přivede. 

 3) Změna image tak brzy? Co Tě k tomu vede?

Změna image je nutná. Já jsem se od těch 5ti nebo 6ti let nějak profilovala. Hledala jsem ten správný druh hudby a sebeprezentace pro fanoušky. Teď si myslím, že je ten pravý čas všem ukázat, kdo přesně jsem,
co dělám za tvorbu a vlastně co ode mě fanoušci můžou čekat. Určitě nebudu chodit s růžovým kohoutem na hlavně, to fakt né, ale věřím, že jsem se našla a i ta změna hudební tvorby si tu částečnou změnu image žádá. 

4) Fanoušci se mají tedy na co těšit, jsi velmi akční a plná energie, moc se těšíme na Tvoji změnu. A kde Tě nyní fanoušci mohou vidět a slyšet?

Fanoušci mě můžou vidět teď momentálně po celé ČR, protože zpívám společně s Adamem Mišíkem na castinzích Miss Czech Republic, kde společně s Taťánou Makarenko a odbornou porotou hledáme ty nejkrásnější dívky Česka. Máme ještě dost zastávek jako je Praha, Jihlava, Zlín, Opava, Hradec Králové a nebo třeba Brno. Dále tam mám pak nějaké akce v Praze ale třeba i na Vysočina a nebo v Severních Čechách. Je toho dost, takže určitě doporučuji sledovat můj web www.adelaofficial.com a nebo se podívat na můj Facebook
a Instagram, kde to všechno je. 

5) Máš nabitý program, jak se Ti pracovní povinnosti daří kombinovat se školními povinnostmi?

Ano, je toho dost, ale věřím, že když si člověk udělá plán a má kolem sebe samozřejmě dobré a správné lidi, tak se to dá zvládnout a to platí i o škole. Já jsem původně chodila na gymnázium, kde se tedy k tomu mému zpívání nepostavili moc dobře, jako vedené školy, tak jsem musela přestoupit. Teď chodím na jiné gymnázium, na Katolocké gymnázium v Třebíči, kde je to super. Škola mi vychází vstříc, spolužáci jsou velmi ochotní a jsou to skvělí kamarádi. Co se týče studia tak mám částečně navýšenou absenci, takže si můžu plnit své povinnosti ve zpěvu, ale samozřejme vše musím mít dospané a doučené. Je to někdy dřina, ale dá se to zvládnout, když člověk chce. 

6) Jsi stále na cestách po celé republice v rámci vystupování, máš čas na své koníčky a co ráda děláš když máš chvilku čas jen pro sebe?

Je fakt, že procestuju celou republiku a ještě mířím občas na Slovensko nahrávat do studia, ale hodně vděčím svém mamince. Ta to se mnou všechno absolvuje, takže ona řídí a já se třeba učím do školy a nebo se připravuju na vystoupení atd. I tak mám čas na své koníčky, hlavně na svého koně, které ho mám již několik let. Je to pro mě způsob odreagování se a aktivity, kterou miluju a nabíjí mě. Je fakt, že tohle je můj jediný koníček mimo zpívání a školy. Ale stíhám i dovolené a nějaké to cestování, což mě také baví. 

7) Adélo, děkujeme a přejeme Ti mnoho úspěchů, chceš ještě něco zvkázat našim čtenářům dokonalé ženy?

Já moc děkuji za příjemný rozhovor. Přeji čtenářům dokonalé ženy krásný začátek jara, budu moc ráda, když se někde sektáme na mém vystoupení, když si mě najdete třeba na Facebooku a zase někdy, tady v dokonalé ženě, nashledanou. Děkuji.