Vyhrajte mlsání Snickers, Twix a Mars Bites

Vyhrajte mlsání Snickers, Twix a Mars Bites

Proslulé čokoládové tyčinky Snickers, Twix a Mars se představují v novém – užijte si je kousek po kousku

Jedny z nejoblíbenějších čokoládových tyčinek na světě Snickers, Twix a Mars přicházejí ve zbrusu novém provedení jako „Bites“. Ikonické kombinace ingrediencí a nezaměnitelná chuť zůstávají, těšit se ale můžete na jejich mini verze v podobě lahodných nebalených „soust“ v praktickém znovu-uzavíratelném sáčku, který se perfektně hodí pro celou řadu příležitostí. Navíc se tak o ně můžete snadno podělit se svými přáteli, rodinou či kolegy a vychutnávat si je kousek po kousku kdykoli a kdekoli.


Snickers Bites (136 g) nabízejí intenzivní kombinaci čokolády, arašídů, karamelu a nugátu. Každý jeden kousek je napěchovaný všemi čtyřmi ingrediencemi. Dejte si je, když fandíte u televize svému oblíbenému sportovnímu týdnu, nebo je jednoduše přibalte, až budete vyrážet přímo na stadion či výlet s partou kamarádů.

Twix Bites (140 g) přinášejí lahodnou kombinaci čokolády, karamelu a křupavé sušenky, tentokrát to ale nejsou dva kousky, ale dokonce celý sáček. Otevřete si ho třeba ke kávě či čaji, ať už doma nebo v kanceláři, nezapomeňte nabídnout rodině i kolegům, společně se odměňte, sdíleje zážitky dne a užijte si každý jeden kousek. 

Mars Bites (136 g) jsou neodolatelné miniatury plné nugátu a karamelu obalené v čokoládě stejně jako tyčinka Mars. Každá jedna porce se může stát malým praktickým dezertem nebo skvělým pohoštění na večírek, oslavu či jen ke sledování oblíbeného filmu.

Snickers, Twix a Mars Bites přijdou vhod nejen doma nebo v kanceláři, ale budou i skvělou výbavou na výlety
a své místo si najdou v přihrádce auta. Oceníte je i jako originální ingredience v kuchyni či praktické pohoštění na party.

  

Navíc pokud váháte, na kterou kombinaci máte chuť, můžete si dát od každé jen jeden kousek, přitom se stále podělit s ostatními a zbytek si nechat zase na příště!

Snickers, Twix a Mars Bites jsou k dispozici v běžné obchodní sítí za doporučenou cenu 59,90 Kč.

Velikonoční tip

Chcete letos koledníky překvapit něčím novým? Snickers, Twix a Mars Bites jsou tím pravým tipem na originální nadílku. Skvěle zafungují i jako vtipný dezert po svátečním obědě nebo malá pozornost během rodinných návštěv.

 

Nyní se dva z Vás mohou těšit na zásilku plnou dobrot. Stačí jen odpovědět (správně) na soutěžní otázku níže:

Nápovědu naleznete na www.mars.com/czech/cs

 

Výherci jsou:
D. Králová, O. Hanušová, M. Skopalová