JARO!!! Na řadu přichází detox a to ve všech směrech

JARO!!! Na řadu přichází detox a to ve všech směrech

JARNÍ ROSTLINNÝ DETOX: Novinky péče o pleť z řady ELIXIR JEUNESSE


Po dlouhé zimě, kdy ve městě trávíme více času než po zbytek roku, je pleť oslabená a nejvíce tedy ocení jarní detox. Novinky Elixir Jeunesse obsahují stejně jako celá řada koncentrovaný výtažek z rostliny s názvem aphloia, který podporuje přirozené regenerační a detoxikační procesy v pleti. Zároveň pleť chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí, jako jsou znečištěné ovzduší a smog. Pleť je okysličována, lépe dýchá               a září zdravím. A to právě na jaře ocení ze všeho nejvíc.   

Naše pleť je každý den vystavena množství negativních vnějších faktorů, a to především během dlouhého zimního období. Nejen stres, každodenní koloběh a nedostatek času na sebe sama se podepisují na stavu naší pleti. Právě ta si zaslouží restart a intenzivnější péči, která jí na jaře dodá energii.

Ráno začněte den aplikací Denní péče s OF30, která vás ochrání před prvními jarními paprsky, či Denní omlazující péčí na suchou pleť. Večer pleť zbavte nečistot a líčidel Čistícím gelem a ulehněte s Noční omlazující péčí. Vaše pleť bude jasnější, svěží a vrásky budou postupně vyhlazovány.

   

Dohlížíme na to, aby dodavatelé rostlin využívaných pro extrakci výtažku splňovali kritéria bezpečnosti, dohledatelnosti zdrojů a odpovědného řízení výroby. Řídí se 3 zásadami:

 

  1. ZÍSKÁVAT SUROVINY SRESPEKTEM KLIDEM I PŘÍRODĚ

Námi využívané listy aphloie pocházejí od ověřeného dodavatele z Madagaskaru, který zajišťuje svým zaměstnancům vhodné pracovní i životní podmínky a dává jim odpovídající mzdu. Ženám, které tuto činnost vykonávají, je zajištěna rekvalifikace a zvyšuje se tak jejich schopnost uplatnění.
Dodáváme jim sebevědomí a zlepšujeme jejich každodenní život. 

 

  1. TRVALE CHRÁNIT ROSTLINNÉ ZDROJE

Lístky aphloie využívané při výrobě jsou sbírány šetrným způsobem ženami, které byly k této činnosti speciálně vyškoleny. Sběr probíhá ručně od října do dubna, tedy v období dešťů, což usnadňuje následnou obnovu lístků. Využíváme tak rostliny pouze tak, abychom neohrožovali jejich růst.

 

  1. PODPOROVAT LOKÁLNÍ POPULACI

Značka Yves Rocher se spolupodílí na financování technického vybavení svého místního dodavatele. Cílem je, aby byl v budoucnosti schopen sám extrahovat rostlinné výtažky v odpovídající kvalitě, a následně navyšovat svůj výdělek. Umožňujeme tak dalším lidem zvyšovat kvalitu jejich podnikání.   

 

 Více na www.yves-rocher.cz