Výjimečná, přitom přirozená dámská vůně Elizabeth Arden White Tea od Elnino.cz

Výjimečná, přitom přirozená dámská vůně Elizabeth Arden White Tea od Elnino.cz

Zastavte se na okamžik a vychutnejte si příjemný doušek kvalitního čaje. Svěžest zeleného čaje
v dnes již kultovní vůni Green Tea od značky Elizabeth Arden patří mezi oblíbené bestsellery.
Čím však nepřestává fascinovat loňská novinka Elizabeth Arden White Tea? Využijte příležitost okusit její vůni na vlastní kůži.


Jednoduchá a nekomplikovaná dámská vůně Elizabeth Arden White Tea představuje harmonické souznění lahodných esencí květů, exotického dřeva, pižma a samozřejmě lístků čajovníku. Svým nekonfliktním složením se tak z vůně White Tea stává univerzálně nositelná dámská vůně, která nejlépe vyzní v období jara a léta. Šumivé akordy mořské vody společně s lehce nahořklým pomerančem spouští onu fenomenální dávku svěžesti, které okamžitě propadnete. Po prvotní spršce nefalšované svěžesti se však celá vonná kompozice uklidní - jedinečné spojení bílého čaje, maté a kosatce pak připomíná uklidňující vůni čerstvě vypraného prádla.

Těžko uvěřit, že se tvůrcům od Elizabeth Arden podařilo v tak jemné vůni, jakou je právě White Tea, zachovat stále čitelný a silný prvek bílého čaje. Křehká, elegantní, nekomplikovaná. I tak by se dala popsat tato neopakovatelná dámská vůně White Tea, která potěší všechny vaše smysly stejně jako doušek bílého čaje
o páté.

 

Nápovědu najde na elnino.cz.

Hrajeme o 3 ks  Elizabeth Arden White Tea (100 ml).

 

 

Výherci jsou:
Z. Tomalová, J. Rychtářová