Vyražte do přírody na celý víkend. Poradíme, jak se správně vybavit

Vyražte do přírody na celý víkend. Poradíme, jak se správně vybavit


Radost být v přírodě - Camping & outdoor

Poslechněte volání přírody a vyrazte ven! S naší novou outdoorovou kolekcí budete perfektně vybaveni na váš další výlet. Praktické tašky z nepromokavého materiálu, chytré cyklistické a kempingové potřeby nebo outdoorové vybavení budou skvělými průvodci při cestách přírodou! Kolekci „Radost být v přírodě“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 21. května, v e-shopu www.tchibo.cz již od středy 15. května 2018.

 

Nepromokavý vak
Směle na vodu! Vak má odnímatelný ramenní popruh, pevné uzavírání, zatavené švy a uvnitř polyuretanovou povrchovou úpravu. Jeho rozměry jsou 55 x 67 cm a objem 30 l. Předběžná cena 399 Kč.

Nepromokavé vaky, 2 ks
Už žádné navlhlé oblečení. Vaky mají pevné uzavírání, zatavené švy a uvnitř polyuretanovou povrchovou úpravu. Velký vak má rozměry 30 x 40 cm, malý 20 x 30 cm. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

Samonafukovací karimatka
Karimatka s odepínacím podhlavníkem. Je odolná a vodoodpudivá. Její rozměry jsou 64 x 178 x 4 cm. Předběžná cena 1.490 Kč.

  

 

Cestovní šňůra na prádlo
Praktická a skladná. Šňůra je odolná proti povětrnostním vlivům, mrazu a UV záření. Lze natáhnout na délku 190 až 240 cm. Součástí je 10 kolíčků. Předběžná cena 149 Kč.

Outdoorová sprchovací sada

Vždy při ruce. Sada obsahuje dvě silikonové cestovní lahvičky a pouzdro vhodné například na klíče nebo šperky. Objem každé lahvičky je 60 ml, hodí se proto i do příručního zavazadla. Šňůra spojující sadu je dlouhá 35 cm. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

   

 

Spacákový kabát
Spacák, kabát i vesta. Je hřejivý, odpuzující vodu a nečistotu díky impregnaci ecorepel®. Má zapínání na dvoucestný zip, kapuci, dvě kapsy, odepínací rukávy a spodní konec kabátu lze úplně sepnout.
Předběžná cena 1.290 Kč.

Outdoorový batoh
Do města i do přírody. Hlavní kapsa batohu se zavírá na dvoucestný zip, kde je přihrádka i na laptop.
Má polstrované dno a ramenní i hrudní popruh nastavitelný do délky. Rozměry batohu jsou 26 x 47 x 13 cm, objem je 17 l. Předběžná cena 699 Kč.

LED lampička s karabinkou
Světlo kdekoli je potřeba. Lampičku lze nastavit na dva stupně jasu, zapíná a vypíná se zatažením za pásek,
za který se lampička zavěsí, je dlouhý 100 cm. Lampička má průměr 6 cm a délku 18 cm.
Předběžná cena 199 Kč.

   

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více informací na www.tchibo.cz