Provoňte si domov se stylovými doplňky Boux Avenue

Provoňte si domov se stylovými doplňky Boux Avenue

Britská módní značka Boux Avenue nepřináší svým zákazníkům pouze kvalitní a slušivé spodní prádlo a plavky, ale také celou řadu doplňků, které pomáhají dokreslit potřebnou atmosféru. V prodejně na pražském Chodově najdete nejrůznější svíčky, lightboxy, vůně nebo například difuzéry. Níže zasíláme výběr těch nejoblíbenějších doplňků Boux Avenue.


Krém na ruce Love Boux (75 ml, 89 Kč)

Potěšte své ruce hebkým krémem , který je charakteristický svou jemnou orientální vůní s přídavkem černé růže a orchideje. Krém navíc mimo jiné obsahuje hedvábí a výtažek z jojoby, což dodá vaší pleti potřebnou výživu.

 

Difuzér Pink taffeta (359 Kč)

Osvěžte svůj domov jemným aroma pomocí difuzéru Boux Avenue. Je naplněn květinovou vůní jménem Pink taffeta, která obsahuje známky růží, jantaru a pivoňky. Jemná vůně je do ovzduší uvolňována pomocí parfémovaných hůlek. Difuzér poslouží také jako stylový doplněk do domácnosti.

 

Vonná svíčka Love Boux (299 Kč)

Prosvětlete svou oblíbenou místnost podmanivou vůní Boux Avenue a zahalte se do aroma z černé růže
a orchideje. Svíčka je tou pravou volbou pro navození romantické atmosféry a je k dostání v několika barvách
a vůních.

 

 O Boux Avenue

Boux Avenue je britská značka spodního prádla, nočních košilek, pyžam a plavek, která boří mýty o nakupování tohoto zboží. Zejména ten, že prádlo větších velikostí nevypadá hezky. Případně, že ideální podprsenka neexistuje. Svůj první obchod v ČR otevřeli 11. října v prostorách Centra Chodov v Praze. Celou svou filozofii staví na dokonalém servisu, který v případě zájmu zahrnuje pomoc s měřením velikostí i výběrem vhodného střihu a barvy. Zážitek z nakupování umocňují také speciální zkušební kabinky s několika druhy osvětlení. Další překvapení čeká u prodejního pultu, kde prodejní asistentky vše pečlivě a úhledně zabalí, posypou hrstkou okvětních lístků růží a zahalí do příjemné Boux Avenue vůně. Zákazník tedy pokaždé odejde s krásným dárkem, kterým může odměnit sebe nebo své blízké.

 

Více informací na webových stránkách, Facebooku či Instagramu