Léto s kokosovou novinkou od Alpro

Léto s kokosovou novinkou od Alpro

Blíží se horké léto a s ním doba dovolených, odpočinku a cestování. Nic nedoplní chvíle pohody tak jako vychlazený nápoj nebo dokonalá letní pochoutka. Pro chutě exotiky, které dovolenkovou atmosféru dokreslují, není třeba chodit daleko, kokosová řada Alpro je tou pravou volbou! Alpro nabízí řadu čtyř kokosových nápojů, které jsou skvělé samotné, nejlépe dobře vychlazené,
ale i v různých kombinacích. Kromě oblíbených smoothie se z nich dají vykouzlit i další neodolatelné pochoutky. Když je řeč o pochoutkách, je třeba zmínit i lahodný kokosový dezert Alpro, který se těší velké oblíbenosti. Nádech exotiky a letní pohodu dodá i rostlinná alternativa jogurtu Alpro s kokosem. Není možné opomenout ani kokosovou alternativu smetany na vaření, která pozvedne mnoho pokrmů do nebeských výšin. Kokosové výrobky Alpro jsou 100% rostlinné, přirozeně bezlaktózové a bezlepkové. Mají nízký obsah kalorií, což potěší zejména ty, kteří si udržují štíhlou linii, ale zároveň se nechtějí vzdát oblíbených pochoutek.
Jsou navíc lehce stravitelné a jsou obohaceny o vápník a vitaminy.


Letní pohodu dokreslí kokosová řada Alpro

Alpro představuje novinku s intenzivní kokosovou chutí

Letošní žhavou Alpro novinkou je kokosový nápoj Alpro Intense, který se vyznačuje intenzivní kokosovou chutí podobnou kokosové vodě. Díky unikátní, čerstvé chuti kokosu je nový kokosový nápoj skvělý samotný i do smoothie kombinací. Nadchne všechny opravdové milovníky kokosu. Litrové balení je za doporučenou cenu 69,90 Kč k dostání v prodejnách Ahold, Rossmann a Makro.

Oblíbenou kokosovou stálicí je kokosový nápoj Alpro Original s kapkou rýže pro ještě větší osvěžení. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Je k dostání ve dvou baleních – litrovém pro maximální požitek pro celou rodinu nebo vícenásobné kokosové hodování a čtvrtlitrovém pro dokonalou svačinku kdykoli a kdekoli. Litrové balení lze za doporučenou cenu 69,90 Kč pořídit v sítích prodejen Ahold, Tesco, Billa, dm Drogerie, Globus, Kaufland, Rossmann a Makro. Malé balení kokosového nápoje Alpro Original lze najít na pultech prodejen dm Drogerie, Rossmann a Tesco. Jeho doporučená cena je 24,90 Kč.

Takřka nebeské spojení nabízí mix tropické svěžesti kokosu a jemné, ořechové chuti lehce opražených mandlí. Alpro kokosovo mandlový nápoj si lze vychutnat jak samotný, tak i v kombinaci s oblíbeným ovocem ve smoothie nebo třeba s ranní porcí cereálií. Oblíbená ranní pochoutka se tak stane ještě neodolatelnější. Litrové balení lze za cenu 74,90 Kč pořídit v prodejnách Ahold, Tesco, Globus, dm Drogerie, Rossmann a Makro.

  

 

Královskou kombinací je i kokos s čokoládou. Kokosovo čokoládovému nápoji Alpro nelze odolat. Není však nutné příliš se obávat ohrožení plavkové sezóny, s nízkým obsahem tuku představuje kokosovo čokoládový nápoj Alpro požitek, který si lze dopřát bez pocitu viny. Lze ho pořídit v prodejnách Tesco, Globus a Makro za cenu 79,90 Kč.

Pro všechny mlsné jazýčky je připraven i kokosový dezert Alpro, který je lahodným spojením sójového základu a jemné chuti kokosu. Vyznačuje se příjemnou kokosovou chutí a krémovou texturou. Není nutné ho vychladit, ale je pak ještě více osvěžující. Za cenu 21,90 Kč je k dostání v prodejnách dm Drogerie, Tesco, Globus, Kaufland, Rossmann a Makro.

Exotiku již od rána a nekonečně mnoho kombinací – to nabízí rostlinná alternativa jogurtu Alpro bílý
s kokosem
. Tropická pochoutka, která je chutná sama o sobě, ale například i v kombinaci s mangem, papájou, granátovým jablkem nebo jiným oblíbeným ovocem. Lze s ní také vykouzlit neodolatelnou zmrzlinu. Znovu uzavíratelné 500 g balení lze za doporučenou cenu 79,90 Kč zakoupit v prodejnách Ahold, Tesco,
Globus a Makro.

  

 

Na exotické kokosové vlně se lze vézt během celého dne. S kokosovou alternativou smetany Alpro Coconut Cuisine je možné připravit senzační oběd i večeři. Je skvělá pro přípravu lahodných asijských pokrmů. Příjemně překvapí v kombinaci s nejrůznějšími polévkami. Chuťové pohárky potěší i z ní připravené dezerty. Vyznačuje se lehkou, a přitom plnou a příjemnou chutí. Má o 30 % méně tuku než jí podobné produkty dostupné na trhu. Neobsahuje živočišné tuky a je snadno stravitelná. Její další velkou výhodou je i praktický uzavíratelný obal. Díky němu si lze připravit kokosové dobroty z části smetany a zbytek uchovat v lednici pro další plánované kokosové hody. Za doporučenou cenu 49,90 Kč ji lze pořídit v prodejnách Ahold, dm Drogerie, Globus, Tesco
a Makro.

 

Inspiraci najdete také v receptech v sekci "ALPRO".