Představujeme Vám kapelu IDENTITY

Představujeme Vám kapelu IDENTITY


IDENTITY, TO JE PROJEKT, KTERÝ VÁM OTEVŘE DVEŘE DO SVĚTA HUDBY

Případně

IDENTITY, PLNÍ SNY MLADÝM TALENTŮM

Hudební skupina „IDENTITY“ vznikla pod křídly mezinárodní produkční agentury Nemoros. Název „IDENTITY“ naznačuje směr jejich originální umělecké tvorby, směřované nejen „teenegerům“, ale celé střední generaci.

Roman Rossi zakladatel Nemoros agentury projekt „IDENTITY“ stvořil pro mladé talenty, kteří se chtějí věnovat hudbě „Identity je skupina, která sdružuje 5 členů talentovaných chlapců. Identity funguje jako běžná hudební skupina, skládáme jim hudbu, točíme klipy a tím získávají zkušenosti a rozvíjejí své dovednosti. Následně jakmile daný člen získá tolik zkušeností, aby se pustil na vlastní hudební dráhu, opouští brány skupiny.“ Informoval Roman Rossi.

Tento projekt se dá srovnat s vysokou školou, jakmile máte veškeré znalosti potřebné k výkonu své práce, opouštíte ji a stavíte se na vlastní nohy, tomu by se dal přirovnat tento projekt. Jednoduše jste členy reálné hudební skupiny, kdy je vaším mentorem Roman Rossi, díky kterému se za pár let můžete věnovat své vysněné práci kterou je hudební svět.

„Snažíme se motivovat mladé publikum, a tak vystupujeme kromě komerčních akcí také ve školách a vystoupení Identity tak působí i edukativně, kluci jsou žákům po vystoupení k dispozici také na rozhovory v rámci besedy“ dodal Roman.

 

Repertoár „IDENTITY“ tvoří většinou původní skladby, jejichž autorem je britský skladatel Andrew Murry. Nově skupina spolupracuje i s Jiřím Vidasovem a Viktorem Dykem, na českých verzích písní.