Oslaďte to mamince na Den matek

Oslaďte to mamince na Den matek


Druhá květnová neděle se blíží a s ní i krásný svátek matek. Využijte této ideální příležitosti a ukažte maminkám, co pro vás znamenají. Věnujte jim společně strávený čas, který si oslaďte s likérem Baileys Original. Nelamte si hlavu s vymýšlením složitých překvapení, namísto toho připravte mamince speciální zážitek. Připijte si smetanovým likérem Baileys Original a oslavte společně její den.

Po roce je tu opět Den matek – svátek, který letos připadá na 13. května, se v České republice slaví podle amerického vzoru vždy druhou květnovou neděli. Využijte tohoto dne a věnujte mamince ty nejdražší chvíle s vámi. Dodejte Dni matek slavnostnějšího významu a vychutnejte si společně krémové tóny smetanového likéru Baileys Original ve vaší oblíbené kávě nebo jen tak na ledu.
Dovolte mamince zapomenout na každodenní shon kolem rodiny a dejte jí najevo, jak moc je pro vás důležitá.  

 

Jak si nejlépe Baileys vychutnat:

Krémový likér Baileys, v němž se dokonale snoubí chuť pravé irské whiskey s jemností čerstvé smetany, chutná nejlépe na ledu v oblé sklenici, ve které se dokonale uvolní aromatická chuť a vůně. Vychutnejte si jedinečnou krémovost a smetanovou chuť likéru na ledu, nebo ho přilijte do vaší oblíbené kávy.

Doporučená cena za dárkovou sadu 0,7 l + sklenice: 549 Kč

 

 

O společnosti Stock Plzeň-Božkov

Společnost Stock Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již déle než 85 let přináší oblíbené značky jako Božkov a Fernet. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu co do objemu prodaného alkoholu. Zároveň distribuuje úspěšné značky rumu Captain Morgan, nejsilnější značku whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, největší světovou značku London Dry Ginu Gordon‘s, největší světovou značku vodky Smirnoff a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

Více na www.stock.cz