Vyhrajte poukázku na nákup a nápoj Mazagrande od Tchibo

Vyhrajte poukázku na nákup a nápoj Mazagrande od Tchibo


Mazagrande v letních příchutích

Už asi víte, že Mazagrande není jen další ochucená limonáda. Je to osvěžující nealkoholický nápoj, který v sobě spojuje jemně perlivé přírodní ovocné šťávy a kávový extrakt. Originální chuť a přirozená energie kávového osvěžení dokáže v každém probudit zvědavost, která nás vždycky zavede o kousek dál. Díky ní máme vždycky víc vzrušujících zážitků!

A je to právě zvědavost, která Tchibo vede k objevování dalších osvěžujících spojení kávy a citrusové limonády. S trojitou dávkou kávy se nedávno představilo Mazagrande Forte a s dvěma ovocnými příchutěmi nyní nově
i Mazagrande Fresh Citrus a Mazagrande Brusinka.

Mazagrande Forte, třikrát silnější příbuzný originálu, si během krátké doby oblíbila spousta konzumentů. Množství obsažené kávy dodává nápoji výraznou osvěžující chuť. Plechovka s tímto nápojem má tmavý podklad.

Mazagrande Fresh Citrus se na první pohled tváří jako klasický nápoj Mazagrande, ale pod jeho slupkou se skrývá zajímavá chuťová kombinace více druhů citrusů. Kávovému extraktu dominuje výrazná chuť grepu, kterou doplňuje citron a limetka. Plechovku s tímto druhem nápoje poznáte podle stříbrného podkladu.

Mazagrande Brusinka nahrazuje citrusy kvalitní brusinkovou šťávou a kávovou příchuť propojuje s trochou jablečné šťávy na doslazení. Vzniká osvěžující kombinace chutí, na kterou se vyplatí být zvědavý! Plechovka s brusinkovou příchutí má červený podklad.

Mazagrande ve všech příchutích obsahuje jen přírodní složky a je bez přidaného cukru. Nápoje jsou v prodeji v úzké hliníkové plechovce o objemu 250 ml v různých barvách podle jednotlivých příchutí. Koupit je můžete v maloobchodní síti, velkoobchodech, u čerpacích stanic pohonných hmot, ve značkových obchodech Tchibo, ale i online. Doporučená maloobchodní cena je 29,90 Kč.

 

  

 

Tři z vás se mohou těšit na poukázku v hodnotě 300 Kč a vzorek NOVINKY nápoje Mazagrande.

Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku níže.

Více informací a také možnost online nákupu na www.tchibo.cz 

 

 

Výherci jsou:
D. Tomášová, I. Chládková