DEN OTCŮ

Ať už je pro vás táta, taťka, taťulda, chcete ho potěšit a dát mu dárek, se kterým se bude cítit pěně hýčkaný a jako ze škatulky, že je to tak? 


 

Ponožky už jste mu dali loni, a ten hrneček byl skvělý narozeninový dárek… Ale co teď? Nemůžete přijít na to, co dát tomu muži, který vytáhl sedačku do 342. patra vašeho bytu, který vás postavil na nohy, když jste zčista jasna zakopli, vaří nejlepší špagety, nebo ví, jak se dává objetí, které přináší pocit, že je všechno v pořádku. Možná jeho žerty nejsou ty nejvtipnější, co jste kdy slyšeli, ale neví nejlíp, co má říct, když máte pocit, že se vám zhroutil svět nebo že nemáte pevnou půdu pod nohama?

Ať už je jeho silná stránka jakákoliv, dejte mu pozvánku do svého světa a ukažte mu, na co jsou všechny ty voňavé dobroty, které máte v koupelně.

LUSH - Dárek Dad

Věnujte tátovi příležitost na chvíli vypnout a relaxovat s balíčkem plným něžné milující péče. Až zakusí radosti ukryté v mýdlu Moustachio, koupelové pěně Modfather a koupelové bombě Superdad, může se stát, že vám začne plenit vaše skrýše s Lush zásobami.

  

Cena 159 Kč. Pořídíte na cz.lush.com