Vyzkoušejte nové - jarní vegetariánské menu v restauraci VAPIANO

Vyzkoušejte nové - jarní vegetariánské menu v restauraci VAPIANO

VAPIANO uvádí speciální sezónní vegetariánské menu 

První teplé slunečné dny s sebou nesou nejen příjemné změny v šatníku, ale i v tom, co nám dělá dobře na talíři. Také VAPIANO vítá jaro novým speciálním menu – je svěží, lehké a plné zdravé zeleniny.


 

 

 V hlavní roli „specials #vegitalian“ je chřest. Najdete ho v polívce, v těstovinách i v rizotu a to v dokonalé chuťové harmonii - přesně takové, jako jste ve VAPIANO zvyklí. Mistři vapianisté rádi vymýšlejí novinky odrážející aktuální roční období a teď si dali za cíl nabídnout svým zákazníkům jídla, která zatočí s jarní únavou, odlehčí, nabijí svěžestí a dokonce uberou pár let. Tohle všechno skutečně chřest, známý přírodní elixír mládí s celou škálou skvělých účinků na tělo i na duši, dokáže.  Speciální menu, které ve VAPIANO najdete
od 15. dubna do 14. června, udělá radost vegetariánům a všem těm, kdo naslouchají svým jarním chutím nebo potřebám organismu se po dlouhé zimě příjemně probudit.

Pokud vás menu okouzlilo, ale přece jen vám v něm něco chybí, nemůžete udělat nic jednoduššího, než své jídlo doladit. Jste přece ve VAPIANO! A tam se

s každým nápadem a s osobním přístupem počítá. Poraďte se se zkušeným vapianistou anebo experimentujte bez hranic. Vlastně jednu hranici to vždycky má – všechny ingredience jsou maximálně čerstvé a chutnají tak, jako byste je právě sklidili ze zahrádky.

 

A když máte ve VAPIANO svůj evergreen, který nevyměníte ani za tu nejlákavější novinku na světě? Bude tady pro vás stále. VAPIANO Specials nemají na základní menu a vaši kreativitu žádný vliv. Jen přináší více možností a napoví, které ingredience hýbou aktuální sezónou a kulinářským světem.

 

Svěží a lehké jaro!

Rezervace na www.vapiano.cz

 

VAPIANO

Mezinárodní síť restaurací VAPIANO se specializací na italskou kuchyni vznikla v roce 2002 v Hamburku. Svým inovativním konceptem „Fresh Casual Dining“ tehdy značka odstartovala novou kategorii gastronomických služeb. Dnes má VAPIANO 201 restaurací ve 32 zemích na 5 kontinentech.