Den dětí s Jakubem Vágnerem na Katlově

Den dětí s Jakubem Vágnerem na Katlově

Dětský den na Katlově, to je již tradiční akce pro celou rodinu, která se koná 2.6.2018 na jezeře Katlov.

Od samého rána je pro rodiče a děti připraven program plný dobrodružství, který bude spojen kromě jiného také s tématem rybaření. Celý program vyvrcholí koncertem kapely Čechomor s Martinou Pártlovou a hudebním vystoupením Adély Částkové.


Dětský den s Jakubem Vágnerem na Katlově 

Jezero Katlov na Kutnohorsku ožije a otevře své brány široké veřejnosti v rámci oslav Dětského dne.

Vstup i parkovné bude po celý den zdarma a rodiče i děti si v rámci připraveného programu přijdou na své.

Nejmenší děti se mohou těšit na své pohádkové kamarády. Zaskotačit si mohou na skákacím hradě Českých drah a užít si mohou i spoustu dalších pohádkových atrakcí. Zkrášlování proběhne při malování na obličej pro děti u kosmetického stánku Mary Kay. Milovníci techniky si vyzkouší práci s bagrem nebo budou moci detailně prozkoumat profesionální hasičské auto. Abyste si vzpomínky na tento den zachovali co nejdéle můžete se s celou rodinou nechat vyfotit v cewe fotokoutku.

Jelikož Jakub Vágner je známý rybář a dobrodruh, tak samozřejmě nebude chybět ani rybářská školička, kde se děti naučí od předních osobností české rybařiny mnoho nového. V rámci přednášek se s Vámi Jakub podělí
o své zážitky z nebezpečných výprav do Amazonie, Konga a dalších koutů světa. Nebude chybět ani autogramiáda a návštěvníci si budou moci prohlédnout akvarijní expozici sladkovodních ryb, které se skrývají pod hladinou jezera Katlov. Pro milovníky pejsků jsou připraveny ukázky sportovní kynologie, bull sportu, dogfrisbee a předvedení jízdy s psím spřežením nebo projížďky na koních.


Celý den vyvrcholí koncertem kapely Čechomor s Martinou Pártlovou a hudebním vystoupením Adély Částkové.

Tato událost bude také opravdovou oslavou rybaření, protože dojde k vyhlášení evropských juniorských šampionů, kteří na Katlově budou od středy do soboty měřit svoje síly v chytání kaprů.

 

Více informací na katlov.com/detskyden