Britská módní značka Boux Avenue představuje svou svatební kolekci

Britská módní značka Boux Avenue představuje svou svatební kolekci

Výběr správného spodního prádla je alfa a omega každého outfitu.  Dodává příjemný pocit, sex-appel a především zdravou dávku sebevědomí, kterou ocení každá žena. Své o tom ví i nevěsty, které ve svůj velký den chtějí vypadat naprosto bezchybně. A protože je svatební sezóna v plném proudu, britská módní značka Boux Avenue přináší speciální svatební kolekci roku 2018. Nevěsty v ní naleznou širokou škálu produktů, od podprsenek, podvazků, přes župánky až po škrabošky na oči. Na své si přijdou milovnice něžné elegance i ty odvážnější. 

Saténová Tabitha balkónová podprsenka (1090 Kč)

Originálně řešená balkónová podprsenka v krémové barvě z luxusního materiálu uspokojí i náročnou zákaznici. Má odnímatelnou vrchní část, tudíž se dá nosit na vícero způsobů. Třeba jako originální doplnění do košile nebo pod korzetové svatební šaty. Elastický silikonový střed podprsenky zajišťuje velkou dávku pohodlí a pocit jistoty. Není třeba se bát pohybu ani po odejmutí ramínek.

 


Svatební saténové kimono (1690 Kč)

Perfektní svatební kousek, který nevěsta ocení jak při svatební noci, tak na líbánkách. Navíc jí zůstane krásná památka na důležitý den a noc. Kimono je vyrobeno z jemného krémového saténu, vázankový pás umožní nošení na více způsobů tak, aby padnul opravdu každé. Třešničkou na dortu je pak nápis „Bride“ vyšitý třpytivými diamanty. V Boux Avenue nezapomněli ani na maminky a družičky, župánek nabízí i s nápisem „Bride’s Mother“ či „Bridesmaid“, což je ideální poděkování pro nevěstiny blízké.

 


Krajkový podvazek Boux Avenue ( 390 Kč)

Mít podvazek v průběhu svatebního dne i noci je tradice, stejně tak jako mít něco nového a modrého.
Pro svědkyně, které většinou pro nevěsty podvazek kupují,  je tato krajková verze ideální volba. Je elegantní
a přitom sexy a navíc má na sobě malou světle modrou růžičku. Pak už se jen rozhodnout, jestli nevěstu obdarovat už při rozlučce se svobodou nebo až těsně před svatebním dnem.

 

 

O Boux Avenue

Boux Avenue je britská značka spodního prádla, nočních košilek, pyžam a plavek, která boří mýty o nakupování tohoto zboží. Zejména ten, že ideální podprsenka neexistuje. Díky šíři střihů a velikostí košíčků od A až do I si svou vytouženou podprsenku vybere každá žena či dívka. Svou filozofii staví na splnění přání každé své zákaznice a také na dokonalém servisu asistentek Boux Avenue, které rády pomohou s nalezením vhodného střihu. Zážitek z nakupování umocňují také speciální zkušební kabinky s několika druhy osvětlení.
Další překvapení čeká u prodejního pultu, kde prodejní asistentky vše pečlivě a úhledně zabalí, posypou hrstkou okvětních lístků růží a zahalí do příjemné vůně.  Prodejnu Boux Avenue najdete v pražském OC Chodov.

 

Více informací na webových stránkách, Facebooku či Instagramu