Přivítejte letní sezónu stylově a s cool drinky

Přivítejte letní sezónu stylově a s cool drinky

Teplé počasí vybízí k uspořádání party s přáteli, ať už na terase, zahradě či doma. Užijte si zábavu a oslňte všechny přítomné míchanými drinky. Co jedinec, to jiná nátura i chutě, tak se toho nebojte a namíchejte krutým řízkům něco ostřejšího, uhlazeným pohledným mužům něco jemnějšího a bavičům něco osvěžujícího. Inspirací vám může být limitovaná edice etiket rumu Captain Morgan Original Spiced Gold, které slibují zábavu do pozdních nočních hodin.


 

Řízek, Samec, Cool, Bavič a Kecal, to jsou charaktery z nové limitované edice etiket Captain Morgan. Vyberte tu, která vás a vaše přátele nejlépe charakterizuje a připravte si k tomu speciální míchané drinky inspirované právě jimi!


Pro pořádné řízky něco ostřejšího
Pravého řízka s Pina Coladou v ruce asi nikdy nepotkáte. Připravte jim originální drink založený na kořenité chuti rumu říznutý pikantním zázvorovým pivem.  

Na jeden drink budete potřebovat:

50 ml Captain Morgan Original Spiced Gold
125 ml zázvorového piva
limeta na ozdobení

Vysokou sklenici naplňte ledem. Poté přilijte rum Captain Morgan a zázvorové pivo a opatrně promíchejte. Ozdobte měsíčkem limety a podávejte!

 

Je libo něco sladšího?
Nejen ženy, ale i muži si občas rádi pochutnají na nějakém sladším drinku. Připravte jim proto osvěžující drink plný sladké ovocné chuti v kombinaci s jemně kořenitým rumem!

Na jeden drink Captain Satisfaction budete potřebovat:

50 ml Captain Morgan Original Spiced Gold
40 ml ananasového džusu
20 ml citronové šťávy
20 ml cukrového sirupu
lístky čerstvé máty, maliny

Shaker naplňte kostkovým ledem, přidejte všechny tekuté přísady a také maliny a čerstvou mátu.
Dobře promíchejte a poté přelijte do vysoké sklenice či korbelu a podávejte.

 

Osvěžení pro každého baviče
Máte okolo sebe přátele, kteří svými historkami baví celé okolí? Připravte jim osvěžení v podobě ledového drinku a společně si vychutnejte chuť máty ve spojení s tradičním rumem.

Na jednu porci Spiced Mojito budete potřebovat:

35 ml Captain Morgan Original Spiced Gold
50 ml sodovky
17,5 ml čerstvé limetové šťávy
10 lístků čerstvé máty
1 čajová lžička cukru
čerstvé jahody, meloun či jahody na ozdobu

Mátu spolu s cukrem paličkou rozmělněte v shakeru tak, aby se chuť i vůně máty uvolnila. Přidejte drcený led, rum a limetovou šťávu a důkladně promíchejte. Přelijte do sklenice a tu dolijte 50 ml sody. Ozdobte
mátou a podávejte.

 

Cool drink pro cool lidi
Chcete být cool? Tak připravte na party ledový míchaný drink spojující kořenitou chuť rumu a lahodnou chuť sladkého ovoce. Osvěží každý večírek!

Na jednu porci Captain Spiced Runner budete potřebovat:

50 ml Captain Morgan Original Spiced Gold
50 ml pomerančového džusu
50 ml ananasového džusu
Grendinu

Shaker naplňte ledem a přidejte rum, džusy a zastříkněte grenadinou. Vše dobře promíchejte a poté servírujte v korbelu či vysoké sklenici.

 

Vzpruha pro ukecané
Každému kecalovi jednou vyschne v ústech. Připravte jim proto drink, který je schladí a postaví zpět na nohy!

Na jednu porci Spiced Gold Galore budete potřebovat:

25 ml Captain Morgan Original Spiced Gold
25 ml Smirnoff Gold
20 ml limetové šťávy
20 ml cukrového sirupu

Do shakeru připravte kostky ledu a přilijte rum, vodku, limetovou šťávu i cukrový sirup. Vše dobře promíchejte
a přelijte do korbelu nebo vysoké sklenice. Tu potom dolijte ještě sodou či šumivým vínem.

 

 

O společnosti Stock Plzeň - Božkov:

Společnost Stock Plzeň - Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již téměř 100 let přináší nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. S portfoliem čítajícím více než 70 značek je Stock Plzeň lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále dováží úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Společnost podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

Stock Plzeň-Božkov se snaží zvyšovat povědomí o zodpovědné konzumaci alkoholu i tím, že patří k zakládajícím členům Fóra PSR, které bojuje proti nadměrné konzumaci alkoholu a soustředí se na preventivní a vzdělávací projekty. Více na www.stock.cz