BÝK

BÝK

Planetou, která hlavně ovlivňuje Ženu Býka je Venuše, bohyně lásky a krásy, pak není divu, že je tato žena smyslná a svůdná. Pod slupkou chladu, klidu a intelektuálností skrývá celý arsenál nástrojů, které slouží k přivábení muže. Je velmi ženská, jak v ložnici tak v kuchyni. Je jako malý ženský zázrak, kterému občas říkají Pozemská Bohyně.


Žena Býk se cítí nejšťastnější, když může pozvedávat krásu života. Její dům bude harmonickou kombinací tradičního a nového, bude naprosto harmonický a umělecký. Když si staví své hnízdečko lásky, každý detail je podroben zkoumání a uložen na nejdokonalejší místo. To vše díky velkému uměleckému nadání a smyslu pro krásu. Miluje hudbu a často hraje na nějaký nástroj, případně zpívá, protože má skutečně krásný hlas. Kreslení a malování jí také jde velmi dobře, protože má výborný smysl pro proporce i barvy a dobrou pozorovací schopnost. Protože miluje dotýkat se a cítit objekty, bývá i dobrou sochařkou či hrnčířkou. Ovšem umění které ovládá nejlépe, je umění života.

Žena Býkpotřebuje věci, nejen kvůli praktickému užitku, ale proto, že je prostě musí vlastnit. Pokud v obchodě jednou něco vezme do ruky, už se toho nechce vzdát. Vlastnictví je pro ní vším, mívá všeho hodně: pánví, hrnců, oblečení, ubrusů, příborů, nábytku, knih…. A její vlastnický přístup se přenáší i na rodinu a milence. Ona si je vybrala, proto jí patří stejně tak, jako oblečení nebo šperky. A díky sladké Venuši, miluje luxus, vždy sáhne po prvotřídním zboží, má vytříbený vkus a smysl pro hodnotu a kvalitu.

Tři slova vedou k pochopení sexuality Býčí Ženy: vášeň, smyslnost a plození, nic z toho ovšem většinou nefuguje, pokud není zamilovaná. Vášeň u ní vyvolává silné emoce, svou smyslnost dokáže skvělé „prodat“ díky propracované řeči těla a požitkářství, plození vyplývá z přirozené potřeby většiny zemských znamení. Nikoho asi také nepřekvapí, že si sex užívá na všech smyslových „frontách“, klidně při „tom“ může pojídat zralé mango, poslouchat Mozarta a vychutnávat si vůní čerstvých šeříků.

 

Celebrity:

James Brown, Cher, William Shakespeare, Robert Pattison, Al Pacino, Jack Nicolson, Audrey Hepburn, Linda Evangelista, Jessica Alba, Rene Zellweger, Uma Thurman, Mark Zuckerberg, Eva Peron, Joan Miro, George Lucas, Enya, Penelope Cruz.