BLÍŽENCI

BLÍŽENCI

Má skvělý smysl pro humor, její pohotovost a šarm jsou pověstné. Směje se často a ráda, pravda, občas v naprosto nevhodných momentech. Má vždy o čem mluvit a slova ani historky jí nikdy nechybí. Často nedopoví jednu větu a už myslí na něco dalšího. Ovšem minulost jí nezajímá, před hodinou jí připadá jako věčnost, žije teď a tady.


 

Znamení ženské sexuality – Blíženci


Učení, psaní dopisů, podávání zpráv, cestování a drby – to vše jí baví a pochází přímo z Merkurova vlivu. Rtuť se latinsky řekne mercurius, a ta přesně vystihuje Blížencovu osobnost: zářivou, plnou života, neposednou. Její energie je příliš rozptýlená, jako rtuť, kterou pustíte na zem, rozpadá se na tisíce malých kousků. Má příliš mnoho zájmů, románků, intelektuálních úkolů. Vždy a ke všemu hledá nejrychlejší cestu – mikrovlnky a fast-foody naprosto vyhovují jejímu pohledu na svět: není čas na zbytečnosti.

Mrkněte na : ZNAMENÍ ŽENSKÉ SEXUALITY

A tak rutina a předvídavost jí naprosto vyvádí z míry. Radši bude pracovat v cirkuse než v trafice.
Její všestrannost jí velmi pomáhá rychle se učit a dosahovat nových dovedností ve velmi krátkém čase. Dokud má před sebou něco nového je to pro ní vzrušující. Přebíhá z jednoho projektu do druhého, jen pro to, že starý už jí nedává ten „drive“. Má totiž velmi nízkou schopnost soustředit se, takže jakmile nějaký úkol již není „nový“ stává se nudným. A ona bude raději mrtvá než znuděná. Její mozek běží na rychlejší obrátky než její tělo, proto mívá problémy například při zapisování svých myšlenek či závěrů. Nespavost, zmatení a chyby jsou častým následkem její neschopnosti kontrolovat svůj mozek.

Je to velmi intelektuální stvoření prahnoucí po sebezdokonalování, fascinují ji hlavolamy a slovní hříčky. Pokud musí zůstat intelektuálně nečinně sedět ohrožuje své okolí emočním výbuchem.

Miluje přístroje – když vkročíte do její kuchyně budete mít pocit, že jste vstoupili do nového století. Vynaloží maximum úsilí, aby vyvinula nové způsoby šetření práce a času. Proto je také velmi vynalézavá, ať se jedná
o práci nebo soukromý život, bere vše jako výzvu. Ví totiž, že každý hlavolam má řešení a její mozek je dokonalým nástrojem k jejich řešení.

Má skvělý smysl pro humor, její pohotovost a šarm jsou pověstné. Směje se často a ráda, pravda, občas v naprosto nevhodných momentech. Má vždy o čem mluvit a slova ani historky jí nikdy nechybí. Často nedopoví jednu větu a už myslí na něco dalšího. Ovšem minulost jí nezajímá, před hodinou jí připadá jako věčnost, žije teď a tady.

Umí také poslouchat, ale nenechte se ošálit, děla to jen proto, aby vás mohla v nejlepším přerušit a přihodit si svých pět švestek. Vzhledem k tomu, že je velmi komunikativní miluje média: filmy, televizi, rádio, počítače
a knihovny – všechny nástroje přinášející neustálý příval informací. Pokud se přihodí nějaká událost chce být nutně u toho, pokud si dokáže najít čas na ověřování informací, bude to skvělá reportérka.
 Telefon je de facto součásti její osobnosti, bude mít pravděpodobně telefonní přístroj v každé místnosti svého obydlí, včetně garáže a sklepa. Je skutečně bezprostřední a přesvědčivá, ale díky svému šarmu naprosto neodolatelná.
Má také umělecké nadání, je schopná vyjádřit sebe sama skrz zpěv, malbu či interiérový design.

Nejdůležitější ve vztazích je pro ni komfort, nebude ztrácet čas a energii s lidmi, se kterými se necítí pohodlně. Má moc ráda drby, ovšem neposlouchá pozorně a převypravuje historky po svém. Protože neumí dost dobře chápat vlastní emoce raději se o nich moc nerozhovořuje, jen velmi vzácně, ve společnosti těch nejbližších kamarádů si vylije srdce, ale nesnažte se na ten její výlev navázat druhý den – vše je zapomenuto.

Nejdůležitějším majetkem pro Ženu Blížence je její svoboda. Je stoprocentně nezávislou dámou bez závazků. Pokud se někdo chce zmocnit jejího času nebo těla, okamžitě se odtáhne. Obě dvě tyto hodnoty jsou jen její
a hodlá s nimi nakládat dle své libosti

Blíženci potřebují hodně trpělivosti, pochopení a lásku, ale zodpovědnost, která je s láskou spojená je maximálně odrazuje. Když se skutečně zamiluje dokáže být velmi oddaná a obětavá: když má její miláček volno udělá si ho také, aby ho mohla maximálně obšťastnit. Pokud ovšem její drahoušek vyjádří přání jít s klukama na fotbal, bude tvrdit, že se jí to náramně hodí, protože musí zrovna jet navštívit svou tetičku v Brně, i když ve skutečnosti žádnou tetičku v Brně nemá, ale to on nikdy nezjistí a bude mít dobrý pocit z harmonického vztahu.

Sexuální naplnění jde pro Ženu Blížence ruku v ruce s mentálním uspokojením, víc se zajímá o IQ než
o genitálie. Oproti své sestře v Býku, ona bude hledat muže mocného a s jistou pozicí, než by se nechala pobláznit sexuální touhou po zahradníkovi. Nebude se milovat s nikým jen pro fyzické potěšení, chce mnohem víc, než jeho penis, chce pozornost, bezpečí a přátelství.

 

Celebrity:

Johnny Depp, Courteney Cox, Arthur Conan Doyle, Bob Dylan, Clint Eastwood, Venus Williams, Natalie Portman, Liam Neeson, Rafael Nadal, Alanise Morissette, Marylin, Monroe, Angelina Jolie, Tom Jones, Heidi Klum.