PANNA

PANNA

Žena v Panně má bohužel většinou špatnou pověst.

Její kritičnost je celkově špatně snášená, její zdrženlivost a opatrnost je všem pro smích, její bystrost je dost obávaná, její přesnost je zaměňovaná za přízemnost. Její sexuální loajalita je často považovaná za pruderní upjatost. Vypadá to, že ať dělá cokoliv, vše je špatně. Panna ovšem odráží naše vlastní nedostatky, chyby a negativní stránky. Ve finále nám všem nastavuje zrcadlo.


Jedním z jejích velkých darů je schopnost dávat. K tomu má výborné posuzovací schopnosti, takže dokáže rozpoznat, kdy stojí za to pomáhat a kdy je to ztráta času. Potom, když někoho omítne, řekne „ne“ myslí to smrtelně vážně.

Je velmi bystrá a má přesný úsudek, na tyto vlastnosti se velmi silně ve svém životě spoléhá. Nemá ráda umělost a neupřímnost. Vycítí přetvářku na dálku a je tou poslední osobou, která by na ní skočila. Bude celý život poukazovat na švindl a špínu.

Má ovšem v sobě jakousi nervózní energii, se kterou neumí moc pracovat, ale pokud se naučí relaxaci a meditaci, může jí využít ve svůj prospěch, jako motor pro své neúnavné konání a hledání informací.

Je loajální a zodpovědná. Pokud se jedná o domov, nemocniční či charitativní práci, je spolehlivá a dodržuje všechny instrukce do posledního písmenka. Proto předvádí ukázkovou práci při péči o pacienty nebo zákazníky. V otázkách práva a zákonů je puntičkářská a snaží se co to jde všechny následovat. Bývá proto dobrou učitelkou a instruktorkou, nejen dodržuje všechna nutná pravidla, ale umí je ostatním výborně vysvětlit.

Potřebuje hluboký a stoprocentní vztah se svým partnerem, nic jiného ji nedá takovou jistotu a žádný jiný vztah ji vlastně nezajímá. Pro své sexuální uspokojení potřebuje kompatibilního a důvěryhodného spojence, osobu, která ji bude pevně držet v náručí při vášnivém sexu. Dokáže velmi rychle vycítit pokles zájmu o její osobu. Potřebuje totiž mít pocit, že je pro partnera velmi důležitá, že je jeho jedinou milenkou, přítelkyní, spojencem. Skutečně velmi často ji přitahují lidé, kteří mají zásadní problémy, jsou na okraji společnosti nebo handicapovaní. Musí mít pocit, že je zachránkyní nebo minimálně pomocnicí na plný úvazek.

Pokud přijmeme, že sexuální úspěch silně závisí na ženině schopnosti naprosto se uvolnit a vzrušit muže, dostane se Žena Panna do problémů. Neumí totiž otevřeně vyjádřit své sexuální potřeby a dosáhnout plného vzrušení. Má sklony k emočnímu, potažmo sexuálnímu omezování sebe sama a tak se potřebuje naučit uvolňovat v sobě vášeň.

Líbí se jí muži, kteří jsou vyrovnaní, čestní a upřímní. Intrikán, švindlíř, podvodník a dobrodruh rozhodně nepatří na její seznam. Errol Flynn, Warren Betty a další legendární playboyové ji nepřitahují ani ve fantaziích.

Je velmi silně monogamní, a tento životní styl jí plně naplňuje. Ovšem díky tomu, co všechno nabízí moderní, otevřená společnost, musí se čím dál častěji ptát sebe sama, jestli je to ono, po čem touží.

 

Celebrity ve znamení Panna:

Tim Burton, Agatha Christie, Sean Connery, Cameron Diaz, Colin Firth, Greta Garbo, Moby, Michael Jackson, Amy Winehouse, Pippa Middleton.