STŘELEC

STŘELEC

Střelec je v pořadí deváté, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter.Právě jemu vděčí za důvěru, že ideál musí jednou zvítězit a že všechny okolnosti mu budou hrát „do karet“. Tato, co si budeme povídat, velmi uklidňující jistota neopouští Střelkyni ani v nejhorších dobách. Toto rozpoložení mysli k ní přivádí zástupy přátel, kteří jí pomáhají i v těch méně příjemných či únosných okamžicích. Střelce symbolizuje bájný Kentaur, kůň s lidskou hlavou. Svým šípem míří do dáli, aby se za ním v zápětí vydal, ale ne vždy ho najde. Na cestě ho zaujme něco nového a na šíp zapomene. Proto má naše Střelkyně povahu vrtkavou, rychle se nadchne pro věc, ale málokdy ji dokončí. Mnohem důležitější je pro ni být na cestě, než něco dokončit.


Ráno vstává brzy, aby mohla pozdravit vycházející slunce. Večer vítá každý jeho západ, je to pro ni totiž příslib nového dobrodružství. K optimismu patří i jistý druh štěstí, který jí neopouští: je vlastně vždycky v pravý čas na pravém místě. A to může být kdekoliv – když se přestěhuje do nového města, během týdne získá dokonalou a výnosnou práci, pokud jí kamarád z legrace věnuje lístek do loterie, je to ten, který vyhrává. Užívá si a dělí se o všechno, dokud je z čeho brát.

Střelci, milující nezávislost a svobodu, si vystačí sami. Nemusí být zrovna ideálními partnery. Pokud mají vztah s neustálým přísunem nových a nových zážitků, partnerství bude harmonické a bude klapat. Spokojená Střelkyně dokáže být ke svému protějšku pozorná a vlídná.

Lidi má ráda: její diář je většinou rozměru Zlatých Stránek a je vždy aktuální. Miluje párty, pikniky, výlety do přírody, plesy. Svůj společenský vliv poměřuje množstvím kontaktů v mobilu, diáři a na facebooku, i když se mnohdy jedná o lidi, které zná jen letmo.

Je to hledačka pravdy a je velmi, velmi upřímná. Tento rys osobnosti často vede k tomu, že jí okolí vnímá jako indiskrétní až drzou. Ve své upřímnosti ale není krutá, dokáže brát ohledy na city ostatních, i když velmi těžce nese vědomí, že někdo v jejím okolí žije ve lži. Neumí lhát ani podvádět a je extrémně loajální, svá přátelství a kamarádské vztahy si udržuje velmi dlouho, i poté co už ztratila hlavní náboj nebo se rozešla názorově či pohasla díky geografickým vzdálenostem. Tajemství ale udržet neumí, tak moc si užívá pocitu, že něco ví, že se o to musí ihned s někým podělit. Důvěryhodnost ale očekává od ostatních, a pokud se ve vztahu tato pošramotí, je to jeho konec. Střelkyně pak bývá velmi sarkastická a s chutí vykřičí do světa vše, co ví a neví o právě ukončeném vztahu.

Je dobrosrdečná, štědrá a ráda obdarovává druhé, občas by se úplně rozdala. Protože je idealistka, věří, že najde ideálního partnera, kterého hledá někdy i celý život. Ale když už se zamiluje, tak ohnivě, celou bytostí, což partner někdy nemusí unést. Ve vztahu je upřímná a vstřícná, ale také může být žárlivá, podezíravá a nestálá. Případný rozchod velmi prožívá a dlouho trvá, než se zase dá dohromady.

Střelkyně díky své věčné potřebě vzruchu a pohybu, je vlastně průběžně pořád vzrušena. Její sexuální apetit je ohromný, sexuální vibrace cítí skoro všude, nejvíce ale na tanečním parketu. Pro dámu Střelkyni je sex vrcholným uměním, které je zároveň tak přirozené jako dýchání.Proto velmi, ale velmi často provozuje sex na jednu noc – bez závazku, upřímně a spontánně – to jí opravdu bere. Její upřímnost je klíčem k uspokojení: pokud někoho chce, řekne mu to. A pak mu také řekne, co by s ním přesně chtěla dělat a kde. Nemá rada stísněné prostory (vyjímaje možná výtahy, kde ráda provozuje rychlovky) – její ložnice bude prostorná, její postel královských rozměrů. Ovšem pokud tomu počasí a podmínky dovolí, nejraděj provozuje sex venku – na pláži, v lese, nebo alespoň na terase.

 

Celebrity narozeny ve znamení Střelce:

Christina Aguilera, Woody Allen, Kim Basinger, Jeff Bridges, Steve Buscemi, Nelly Furtado, Katie Holmes, Milla Jovovich, John Malkovich, Jim Morrison, Brad Pitt, Gianni Versace, Lucy Liu, Julianne Moore