Představujeme Vám novinky z Havlíkovi apotéky

Představujeme Vám novinky z Havlíkovi apotéky


Havlíkova přírodní apotéka má dvě novinky

 

Krásná kurtizána

Svůdný pohled a Svůdné rty – postará se o vaše očka i rty

Do 15 minut budou vaše očka jako nová, zářivější a odpočatá. Když k tomu přidáte úsměv, nikdo vám neodolá. Krém umí pečovat i o jemné vrásky kolem úst, abyste se nemuseli přestat smát.

A aby bylo dílo dokonáno, naneste na rty balzám, díky kterému budou vaše rty k zulíbání, vypnuté, a hydratované.

          

 

 

Krásná kurtizána - Svůdný pohled

Skvělý oční krém, který se díky účinné látce EPS Seafill dokáže navázat na kolagenová vlákna mezi vrstvami pokožky a vypnout je. Vyhladí vrásky a uleví pleti od únavy z klimatizace či monitoru počítače. Krém je vhodné aplikovat ráno a večer po vyčištění pleti na místa s výskytem vějířovitých vrásek, především na očním oblouku ale také kolem rtů. Jemnou masáží pomocí speciálního aplikátoru se nanáší od kořene nosu směrem
ke spánkům a v okolí úst včetně míst pod nosem.

Cena za 10 ml je 671 Kč.

Proč je tak účinný a funguje? Obsahuje totiž velké množství účinných látek:

EPS Seafill – pochází z mořských exopolysacharidů, díky svým vlastnostem se dokáže navázat na kolagenová vlákna a vypnout je. Tím dochází k vyhlazení očního okolí.

Rakytník – pomáhá redukovat rány a významně bojuje proti oxidačnímu stresu. Poskytuje přirozenou ochranu proti slunečnímu záření. Pomáhá zklidňovat porušenou pokožku, tonizuje, hydratuje.

Makadamiový olej – vzácný olej, který obsahuje vitamin E, fytosteroly a kyselinu palmitoolejovou, selen a zinek.

Meduňka – patří k nejpoužívanějším lokálním bylinkám. Pomáhá tlumit zarudnutí pleti, zklidňuje ji a napomáhá obnovit její rovnováhu.

Včelí vosk – vytváří ochranou vrstvu na povrchu pleti. Má vyživující, zjemňující, zvlhčující účinky.

Svůdné rty Krásné kurtizány

Jedinečný balzám, který s láskou pečuje o rty. Uklidní je, jsou-li popraskané. Osvěží je a také tonizuje – dodá rtům nádherný tón. Skvělé je, že v noci působí také jako maska. Balzám obsahuje HyaPearl, který je vypne
a extrakt z kávy, který snižuje známky unavených rtů a jeho krásná vůně probudí všechny smysly.

Cena za 10 ml je 202 Kč.

Proč výborně funguje? Obsahuje totiž velké množství účinných látek:

HyaPearl – unikátní typ kyseliny hyaluronové, která vypíná, hydratuje a tonizuje pleť. Díky formě vázané v oleji se zvyšuje efektivita jejich účinků na pokožce. Tohoto spojení se dá využít v téměř bezvodých recepturách, kde se díky této nové metodě docílí lepší výživy, vyšší hydratace, a dokonce i silnější regenerace pleti.

Extrakt z kávy Arabica – získaný šetrnou CO2 extrakcí si zachovává důležité vlastnosti a obsažené látky.
Má antioxidační účinky, pokožka je chráněna před volnými radikály, vyrovnává se pH pokožky, napomáhá její regeneraci, dodává jas, zářivost a snižuje známky únavy.

Acticire® – komplex vosků složený z jojobového vosku, vosku keře akácie a slunečnice. Pleť zvlhčuje, zjemňuje pocit na kůži a vytváří jemný film chránící pokožku před ztrátou vody.

 

Produkty seženete na www.havlikovaapoteka.cz