Letní zelený boxík je zde

Letní zelený boxík je zde

Milé dokonalé,

rozbalili jsme pro vás nový brandnooz box, který je plný letní atmosféry, vůně dobrodružství, zážitků a hlavně produktů, které nás nalákají na to pravé léto! 


Jupí Superovocný sirup Hruška

Superovocné sirupy s 20 % ovocné šťávy v devíti oblíbených příchutích bez konzervantů, umělých barviv
a sladidel jsou plné chuti a báječné letní nálady. Ochutnejte nyní exkluzivně variantu Hruška! V každé kapce tohoto sirupu se ukrývá chuť zralé, šťavnaté, slaďoučké hrušky, která vám připomene třeba babí léto u babičky na zahradě. Namíchejte si lahodnou domácí limonádu nebo vyzkoušejte sirup na dochucení palačinek
či pudinků.

Cena 74,90 Kč

Oreo Double Crème

Nové Oreo Double Crème potěší všechny milovníky klasických Oreo sušenek a zároveň překvapí všechny, kterým ty klasické připadají snad málo krémové. Unikátnost totiž spočívá v dvojité náplni – takže všichni milovníci krému se pomějí. I tuto novinku doporučejeme otočit, olíznout a omlékovat! J ať už v klasickém, nebo rostlinném mléce – samotná Orea jsou totiž přirozeně veganská!

Cena za 157g je 32,90 Kč

Penam Toast světlý

Na nic si nehraju, jsem nadýchaná klasika, které se nikdy nepřejíš. Taky umím rozzářit každý Tvůj den :-)

Cena za 500g je 29,90 Kč

Vitana Pomocník pro přípravu zmrzliny

Používá se k ochucení a zahušťování surovin při přípravě zmrzliny. Rozmíchá se do libovolného mléčného základu = tvaroh, zakysaná smetana, sladké kondenzované mléko. Přidáme oblíbené ovoce, vyšleháme, dáme zmrazit a získáme skvělou domácí zmrzlinu. K zamíchání postačí ruční mixér. Želírující látkou je mořská řasa agar. Obsahuje mletou vanilku.

Cena za 15g je 12,90 Kč

Vinea frizzante

Legendární limonáda Vinea, s tradicí již od roku 1974, uvádí na trh novinku Vinea Frizzante. Osvěžující chuť hroznů s dotykem jemných ovocných a květinových tónů rozehrává jemné perlení na úrovni šumivých vín.
Je designová a kvalitní, s 10 % šťávy z bílých hroznů. Vinea Frizzante se zrodila z vášně pro hrozny, požitek s nádechem neřesti si proto můžete vychutnat v každém doušku. Ochutnejte ji!

Cena za 250ml je 12,90 Kč

Corny Big White Coconut

Užijte si letní kokosovou chuť kombinovanou se skvělou bílou čokoládou a cereáliemi díky limitované edici cereální tyčinky Corny Big white coconut.

Cena za 40g je 17,90 Kč

Tretter‘s mrkev a pastiňák

Ručně vyráběné zeleninové lupínky dle starofrancouzské receptury, která povyšuje nepopulární zeleninu na výjimečnou pochoutku. Alternativa bramborových lupínků která je přirozeně bezlepková a ochucená pouze kořením a solí.

Cena za 45g je 19,90 Kč

Semtex COFFEE & LIME

Jedinečná příchuť v kategorii energy drinků díky spojení kávového extraktu ze 100% odrůdy Arabica a osvěžující limetky. Sycený nealkoholický energetický nápoj s obsahem kofeinu, taurinu a inositolu, s přídavkem vitamínů, pasterovaný.

Cena za 500ml je 34,90 Kč

Mentos Say Hello Lemonade

Užijte si léta a vychutnejte si novou limitovanou edici Mentos Say Hello Lemonade v osvěžující citrónové příchuti. Na každém bonbónu je unikátní smajlík, který napomáhá k hravému seznámení. Navíc se zapojte do soutěže o Go- Pro kamery a další lákavé ceny! Více na www.mentos.cz

Cena je 17,90 Kč

Racio Monkeys s mléčnou a bílou čokoládou

Nové rýžové chlebíčky s pravou čokoládou! Velikost balíčku vhodná na dětskou svačinku. Ve verzi s mléčnou čokoládou a s bílou čokoládou s jogurtovou chutí. 

  

Cena za 11g je 7,90 Kč

 

Boxy můžete objednávat na www.brandnoozbox.cz