Letos poprvé můžete navštívit rodinný festival PŘEHRADY

Letos poprvé můžete navštívit rodinný festival PŘEHRADY

Chinaski zakládají tradici nových festivalů Přehrady Fest. Lákadly jsou unikátní místa, nabitý hudební program a Pigyáda 

Chinaski, Tomáš Klus, voda a Pigyáda. To jsou hlavní headlineři zbrusu nových českých festivalů Přehrady Fest, které ve dvou dnech představí to nejlepší z české pop-rockové scény. Mezi tuzemské letní akce přinesou neokoukaný formát rodinných open airů. Navíc těží z blízkosti přehrad a nabídnou pláže a kempy na výjimečných místech. Například první zastávka na Slapské přehradě (20. – 21. 7. 2018) se odehraje v Nové Živohošťi. Ta je proslulá krásnými písečnými zákoutími či parky a patří k jednomu z nejoblíbenějších míst ke strávení letních prázdnin. Druhé festivalové zastavení na Vranově (3. – 4. 8. 2018) zase nabídne legendární Vranovské pláže, které se mohou pyšnit pětinásobným nejvyšším oceněním v prestižní anketě Kemp roku.


 

 

Patronát nad novými festivaly má populární kapela Chinaski, která kromě Tomáše Kluse pozvala například Marka Ztraceného, Mirai, UDG, Voxela, Sebastiana, Jaroslava Uhlíře nebo Ivana Mládka a mnoho dalších. Kromě hudby bude malé i velké návštěvníky bavit Pigyáda a její bohatý doprovodný program. Na Pigy stagi vystoupí například dětská kapela Čiperkové, kouzelník Jiří Hadaš a dokonce i Chinaski, kteří mají navíc pro dětské diváky připravené speciální čtyřicetiminutové překvapení.

„Přehrady jsou rodinný festival v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel nabízejí víkend plný aktivit a zážitků – divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale hlavně koupání, vodní sporty a další kupu vodních radovánek,“ popisuje jeden z pořadatelů Martin Pokorný z managementu Chinaski BrainZone. Samozřejmostí je podle něj i výborné občerstvení v krásných a hlavně čistých areálech.

 

Oslovené kapely podle Pokorného navíc přislíbily, že nebudou z Přehrad Festů odjíždět na další koncerty,
ale zapojí se do festivalových aktivit.Naše Přehrady tak propojí návštěvníky s účinkujícími a nabídnou všem spoustu nevšedních zážitků, například zpívání u táboráku s Markem Ztraceným, Pokáčem, Voxelem nebo klukama z Chinasek,“ dodává.

 

Oba dva dny stráví ve Vranově i na Slapech členové Chinaski s rodinami. „Moje děti rozhodně musí slyšet a vidět v sobotu Jaroslava Uhlíře, snad největšího hitmakera této země. Co píseň, to klenot. Samozřejmě ve spojení
s texty Zdeňka Svěráka. A jemu se vyrovná snad jen Ivan Mládek, na kterého půjdeme určitě v pátek,”
prozradil frontman Chinaski Michal Malátný.

 

Vstupenky jsou nyní v prodeji za zvýhodněnou cenu 700 Kč.
Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

 

 

Přehrady Fest Slapy 20. – 21. 7. 2018

Přehrady Fest Vranov 3. – 4. 8. 2018

 

JEDEN VÝHERCE SE MŮŽE TĚŠIT NA VSTUP PRO SEBE A DOPROVOD NA PŘEHRADU SLAPY!!

Více informací se dozvíte na prehradyfest.cz a také sledujte facebook.com/prehradyfest

 

Výherce:
H. Smetanová