Soutěž: Vyhrajte nový Kitl Syrob Černý rybíz

Soutěž: Vyhrajte nový Kitl Syrob Černý rybíz

Léto, to jsou svěží koktejly a domácí limonády. Namíchejte si osvěžující a zdravou limonádu s pomocí novinky letošního léta – sirupu z černého rybízu! Před letní sezónou jej uvedla na trh jablonecká společnost Kitl.


 

Oblíbená značka ovocných a bylinných sirupů a domácích nápojů sází i tentokrát na kvalitu a šetrné zpracování surovin. „Kitl Syrob Černý rybíz vyrábíme, stejně jako ostatní naše výrobky, za studena a proto si zachovává velmi intenzivní chuť a vůni rybízu,“ vysvětluje Jan Vokurka, jednatel společnosti Kitl a dodává: „Věříme v jednoduchost. V Kitl nepotřebujeme umělá barviva, ani zbytečnou chemii. Oblíbenost našich Syrobů stále roste. To ukazuje, že zákazníkům se náš přístup líbí,“ říká Jan Vokurka.

Černorybízový Syrob navazuje na řadu zdravých ovocných a bylinných sirupů, které firma uvedla na trh v předchozích letech. „Z bylinných sirupů nabízíme bezový, mátovýzázvorový. Při jejich výrobě používáme suroviny v bio kvalitě a dbáme na zachování co možná největšího množství účinných látek,“ popisuje Vokurka. Ovocná řada pak zahrnuje, kromě novinky z černého rybízu, i malinový, grepový a višňový sirup.

 

 

 

Díky své vysoké kvalitě a jedinečné chuti si sirupy Kitl oblíbila také řada kaváren a restaurací. Míchají z nich osvěžující nealkoholické a alkoholické koktejly i rozlévané limonády. „Ty si ostatně může každý udělat doma sám. Přehled těch nejlepších receptů na přípravu koktejlů, limonád a dezertů najdou naši zákazníci jak na našich webových stránkách Kitl.cz, tak i přímo na etiketách Syrobů,“ doporučuje Jan Vokurka.

Všechny druhy sirupů Kitl jsou k dispozici v eshopu firmy, v prodejnách zdravé výživy, na trzích, v lékárnách
a také ve vybraných velkoobchodech.

 

 

 

Vyhrajte zdravé sirupy Kitl

Soutěžíme o výrobky české firmy Kitl. Tři výherci obdrží voucher na nákup v eshopu Kitl.cz v hodnotě 300 Kč. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Staňte se také fanouškem na FB

 

 

Výherci:
A. Crhová, K. Volná, M. Popelková