Vyhrajte krmivo pro vaše pejska

Vyhrajte krmivo pro vaše pejska

Stále více chovatelů i jejich psů má v oblibě krmiva bez chemie, obilí a konzervantů. Česká rodinná firma YOGGIES byla průkopníkem tohoto zdravého trendu v krmení psů. Její majitel Jiří Švihálek se rozhodl vyrábět krmiva z pravého masa bez chemie na základě příběhu svého psa Roxyho, kterého se snažil zachránit po otravě.


 

Závazkem YOGGIES je vracet psům chuť, vůni a kvalitu jejich původní potravy z přírody. Psi jsou díky této potravě zdravější a vitálnější, což dokazují nejen zkušenosti chovatelů, ale i veterinářů.

Firma YOGGIES vstoupila na trh s jogurtem pro psy a postupně přidávala granule lisované za studena, konzervy s kousky masa i domácí pamlsky. A to vše samozřejmě BEZ CHEMIE.

 

Krmiva firmy YOGGIES

Granule lisované za studena pro psy

Receptury granulí Yoggies vycházejí z nejzdravější a nejlépe stravitelné potravy pro psy – B.A.R.F.u (bone and raw food – kosti a syrová potrava). Proto granule YOGGIES obsahují až 87% syrového masa před sušením. Granule v žaludku psa nebobtnají, ale rozpouštějí se, čímž se potlačuje riziko torze žaludku. Díky mletí surovin “nahrubo” i přírodní vláknině při trávení pomáhají suroviny čistit trávicí trakt a potlačovat rizika vážných onemocnění, ale i flatuenci (plynatost) a průjmy. Žádná z receptur neobsahuje obilí, sóju, konzervanty ani zchutňovadla a proto lze o tomto moderním způsobu krmení tvrdit, že Zdraví začíná v misce®..

 

Jogurty pro psy a kočky

Jogurt byl původně vymyšlen pro psa Roxyho, který trpěl po otravě těžkými průjmy a zažívacími potížemi. Tento dnes již patentovaný jogurt byl prvním krmivem, který Roxymu srovnal jeho zažívací trakt a zachránil mu tak zdraví.

Jogurty jsou bez laktózy, vyrobené na základě plnotučného ovčího mléka a se speciální směsí probiotik, které má pes i kočka ve svém traktu. Unikátní jsou v tom, že nejen, že posilují imunitní systém psa, ale umí velmi účinně potlačovat a zastavovat průjmy. Dokonce se hodí i pro štěňata po odstavu, kterým dodávají živiny
a posilují jejich imunitní systém.Konzervy pro psy

Všechny receptury konzerv pro psy Yoggies jsou vyvíjeny tak, aby byly co nejlépe stravitelné.
Jsou vyráběny bez jakékoliv chemie, obilí, sóji a konzervantů, prochází tepelným procesem.

Konzervy jsou vhodné jako krátkodobé, kvalitní a plnohodnotné krmivo pro psy sloužící ke zpestření potravy.

 

Pamlsky pro psy

V životě psa hrají pamlsky neodmyslitelnou roli. I zde byla firma Yoggies průkopníkem, protože byli první,
kdo vymyslel piškoty pro psy s kuřecím masem bez chemie, cukru i lepku. Tyto pamlsky, spolu se suchary s krůtím masem, nebo fitkostičkami lisovanými za studena se staly velmi oblíbenými a zdravými pamlsky jak u chovatelů,
tak u jejich pejsků.

 

 


Tři výherci se mohou těšit na balení granulí lisovaných za studena YOGGIES. Výrobek bude přímo na míru danému pejskovi, takže si připravte údaje jako rasu a velikost psa. 

Nakupovat můžete na www.yoggies.cz

 

 

Výherci:
P. Lecová, J. Skopalová, A. Dostálová