5 způsobů, jak vdechnout nový život vašim „fringe džínsám“

5 způsobů, jak vdechnout nový život vašim „fringe džínsám“

Možná se vám také stalo, že jste si tento výstřední styl džínsů pořídila a do dnes nevíte, jak je nosit. Poradíme vám pět způsobů jak je zařadit do svého šatníku a ještě u toho vypadat naprosto uvolněně.

Inspirace není nikdy dost. Fringe džínsy jsou specifickým kouskem, který nemusí být snadné zařadit do vašeho šatníku. Na známých osobnostech vypadají skvěle, proč by nemohly i na vás…

 

Mimo kancelář

„Roztrhané“ nohavice modrých džínů perfektně padnou k černým halenkám, košilím i sáčkům. Dokonce se hodí i k černým lodičkám. Tato kombinace připomíná snímek „Muži v černém“ avšak v ženském pohlaví. Nakonec, proč by ne?

 

Na nákupy

Květinová halenka, zkrácená verze fringe džínsů, sandálky a můžete vyrazit. Tento outfit je pohodlný a trendy.

 

Na kafíčko

Nadčasový trenčkot kabátek, jednobarevné tričko a bílé tenisky vám dopřejí pohodu na kafe s kamarádkou. Nevěříte? Vyzkoušejte si tuto kombinaci doma u zrcadla, než vyrazíte ven, uvidíte, že vás jednoduchost tohoto modelu mile překvapí.

 

Do společnosti

Trošku funky stylu vlastně nikdy neuškodí. Taková módní přehlídka nebo oficiální vernisáž jsou tím pravým místem, kam v tomto modelu můžete vyrazit. Bílá košile, černá vesta, fringe džínsy a výrazný pásek udělají svoje. Boty můžete zvolit bílé i černé, podle nálady.

 

Na sportovní událost

Jdete kouknout na zápas? Tyhle džíny můžete vzít i tam! Prostě je vynosíte opravdu kdykoliv a kamkoliv. Vytáhněte je na koncert nebo na sportovní událost. „Otrhané“ nohavice mají svého dívčího ducha, proto se k nim perfektně hodí párek v rohlíku a kola.

 

foto: pinterest.com