Hrajte o balíček na cesty

Hrajte o balíček na cesty


 

Nový  Energit pro řidiče doplní energii a sníží únavu za volantem.  Nyní startuje v nové edici a s novou energií. Dobíjí ji okamžitě a žádného řidiče nenechá ve štychu. Energit je ostřílený matador a spolehlivý parťák za volantem.

Díky novému složení, obohacenému o kofein, vám umožní zvýšit výkon a usnadní cestu k cíli. Poznáte ho podle ikonické plechové krabičky s dynamickým sporťákem.


Energit
povzbudí okamžitě, abyste svěží mohli pokračovat v cestě. Kromě kofeinu obsahuje výtažky z guarany, které snižují únavu a zvyšují pozornost. Energit dokáže zasáhnout v pravou chvíli, když potřebuje jet dál a navíc se postará o přísun nepostradatelného vitamínu C.

Nejvíce se cestuje v létě o prázdninách, v období zrajících višní. Energit má jejich příchuť a je bez chemických barviv a umělých aromat.

V obchodech, lékárnách a e-shopech 42 tablet za 44,90 Kč.

Energit je legendární značka vitaminových a energetických tablet prvotřídní kvality od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků. Energit letos slaví 23 let plných šťavnaté energie a odhodlání podpořit aktivní život a dobrou kondici.

Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. 

 

 

Dětem i sobě dejte Capri-Sun a máte to v kapse

Pronásleduje vás žízeň a vláčet klasické nápojové obaly Vás nebaví? Zkuste nové Capri-Sun.
Jsou baleny v praktickém sáčku a nabízejí zdravé a chutné osvěžení pro každou příležitost.
Skvělý parťák na kolo, cesty, výlety, do školy nebo když si jdete třeba zaběhat. Nesycené ovocné nápoje jsou v měkkém 0,2 l balení s brčkem. Jsou tak přizpůsobivé, že se vejdou i do kapsy. Výborně chutnají a neobsahují umělá sladidla, barviva ani konzervanty.
Ovocné nápoje Capri-Sun vás skvěle osvěží a zaženou žízeň. Oceníte skvělý obal, který udrží nápoj déle chladný a vyberete si z 5 ovocných příchutí.

Cena balení 0,2 l s brčkem 9.90 Kč

   

 

Na dva výherce čeká balení energitu a Capri-Sun na ochutnání :-)

Více informací najdete na www.vitar.cz