Jak mít přehledně srovnanou domácnost?

Jak mít přehledně srovnanou domácnost?


 

Úložné prostory

Existuje spousta důvodů, proč mít domácnost dobře srovnanou a uklizenou. Jedním z nich je více času na důležitější činnosti, než je hledání založených věcí. Udělejte si doma více místa a vše přehledně uspořádejte.
Ty správné pomocníky nyní přináší kolekce Tchibo. Objevte moderní úložný nábytek, chytré doplňky, stylové krabice a praktické boxy. Kolekci „Přehledně srovnaná domácnost“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 9. července, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 3. července 2018.

 

Sada úložných boxů
Boxy mají optimální hloubku k uložení na i do skříně. Jsou ze stabilního kartonu s látkovým potahem v kvalitním lněném vzhledu. Ucha jsou v koženém vzhledu. V nabídce jsou dvě sady - dvoudílná sada s dvěma boxy XL o rozměrech 52 x 18 x 60 cm a 50 x 16 x 56 cm za předběžnou cenu 1.690 Kč a třídílná sada s  větším boxem o rozměru 35 x 16 x 48,5 cm a dvěma menšími boxy o rozměrech 23 x 14 x 33 cm za předběžnou cenu 999 Kč.

Věšák na šperky
Šperky vždy po ruce. Věšák je z kovu s povrchovou úpravou práškovou barvou.
Jeho rozměry jsou 22 x 30 x 2,5 cm. Předběžná cena 199 Kč.

Organizér do zásuvky, 2 ks
Variabilní nastavování přihrádek. Každý proužek měří 52,5 x 15 cm a lze je zkrátit nebo rozšířit dle potřeby. Předběžná cena za šestidílnou sadu 229 Kč.


  

 

Textilní komoda

Stohovatelná a skladná. V nabídce jsou dvě varianty – se třemi zásuvkami o rozměrech 30-70 x 35 x 30 cm
za předběžnou cenu 699 Kč a se dvěma zásuvkami o rozměrech 30-48 x 35 x 30 cm za předběžnou cenu 599 Kč.


Úzký věšák s úložným prostorem

Designový solitér. Konstrukce věšáku je z bambusu a úložný box je látkový.
Rozměry věšáku jsou 49 x 171 x 38 cm. Předběžná cena 1.990 Kč.


Textilní botník

Sestavíte dle sezony a potřeby. Montáž botníku je snadná a rychlá, proto může posloužit jen sezonně. Má devět přihrádek na boty a tři na kozačky. Rozměry botníku jsou 59 x 103,5 x 34 cm. Předběžná cena 999 Kč.

 

   

 

Kovový regál

Umístíte kamkoli, kde poslouží. Je velmi stabilní, z oceli s povrchovou úpravou práškovou barvou.
Má tři závěsné košíky a jeho celkové rozměry jsou 32,5 x 102 x 52 cm. Předběžná cena 1.490 Kč.


Univerzální držák na kabely, 2 ks

Pečují o pořádek i bezpečnost. Držák na kabely snadno připevníte k nábytku nebo ke zdi díky oboustranné lepicí pásce. Snižují riziko zakopnutí o kabely a zabraňují vzniku jejich nepřehledné změti. Sada obsahuje jeden šedý a jeden tyrkysový držák. Předběžná cena za sadu 149 Kč.

 

 

 

Více informací a možnost nákupu na www.tchibo.cz 

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.