ZDRAVÉ MOČOVÉ CESTY V LETNÍCH MĚSÍCÍCH

ZDRAVÉ MOČOVÉ CESTY V LETNÍCH MĚSÍCÍCH

ZAJISTÍ PŘÍRODNÍ DOPLNĚK STRAVY S BRUSINKAMI A PŘESLIČKOU - URINALEX

Letní radovánky jsou neodmyslitelně spjaty s vodou. Dovádění v bazénu, nohy namočené v potoce, či potápění v moři. Vlhké plavky, letní větřík, či podcenění nočního chladu však mohou přinést potíže v podobě zánětů močových cest.


 

Ještě dříve, než pocítíme nepříjemné pálení, časté nutkání na toaletu a další příznaky, dopřejte své močové soustavě přírodní elixír v podobě tobolek URINALEX od Novax Naturpharma. Jedinečné přírodní složení obsahující kanadskou brusinku, přesličku rolní a monosacharid D-manózu udělá výborně celému našemu močovému ústrojí. URINALEX pořídíme na www.novaxshop.cz, dorazí nám již do dvou dnů a navíc s příjemným bonusem, poštovným zdarma!

Močové cesty jsou velmi sofistikovanou soustavou, která odvádí moč z těla. Běžně během dne vyloučíme
1,2 – 1,6 litru moči. Kromě všeobecných zásad jako je pravidelné a dostatečné pití (pozor, platí ani málo, ale ani moc, pak dochází ke zbytečnému zatěžování ledvin), správné hygieny a vhodného spodního prádla si k podpoře fungování močového ústrojí můžeme pomoci také přírodní cestou s doplňkem stravy Novax Naturpharma – URINALEX.

URINALEX je přírodním doplňkem stravy, který podporuje správnou funkci močového ústrojí. Obsahuje tři přírodní aktivní složky – D-manózu – což je tělu vlastní monosacharid, který se vyskytuje přirozeně v některých druzích ovoce. Na rozdíl od jednoduchých cukrů se vyloučí do močového měchýře a váže na sebe řadu bakterií (například E. Coli, která je původcem 90 % všech zánětů močových cest), které jsou následně proudem moči odplaveny z močového ústrojí. Další přírodní složkou Urinalexu je brusinka, kterou užívali již naši předkové. Obsahuje velké množství vitaminu C, draslíku a antioxidantů. Působí také protizánětlivě a navíc mají brusinky schopnost bránit bakteriím v usazování se v močových cestách a ledvinách. Trio přírodních složek uzavírá přeslička rolní, jejíž kyselina křemičitá má silně léčivé účinky při léčbě nemocí ledvin, zánětů močových cest, pomáhá také při ledvinových kamenech.

 

K dostání na www.novaxshop.cz za cenu – 60 tobolek – 449 Kč.

 

***

Novax Naturpharma je ryze česká společnost, která své doplňky stravy nenechává dovážet ze zahraničí, ale sama je vyvíjí s týmem odborníků tak, aby co nejvíce vyhovovali české populaci. Před uvedením kteréhokoliv doplňku stravy na trh, jsou přípravky podrobeny řadě testování, ať již laboratornímu (k ujištění absence těžkých kovů, plísní a dalších nežádoucích látek), či zkoušení přípravku na skupině osob, díky nimž se zjistí, zda je doplněk skutečně účinný. Na český trh jsou uváděny jen takové přípravky, které všemi testy a zkouškami prošly. Zákazníci tak mají 100% garanci, že každá tobolka je nejen účinná, ale také neobsahuje žádné nežádoucí látky. Všechny doplňky jsou vyráběny na území ČR v certifikovaném výrobním prostoru. Protože si Novax Naturpharma potrpí na vysokou kvalitu, jsou navíc všechny doplňky stravy certifikovány u Státního zdravotního ústavu. U přípravků firmy Novax Naturpharma si zákazník může být opravdu jistý, že se mu do rukou dostal kvalitní doplněk stravy, kde je každá tobolka naplněná přírodními složkami a dělá přesně to, co je slíbeno na obale.