Milencova manželka kamarádkou?

Milencova manželka kamarádkou?


Co ale dělat pokud se začnete sbližovat s manželkou svého milence? Udělat si z ní dobrou kamarádku nebo rychle utéct pryč?

VARIANTA PRVNÍ – MANŽELKA NIC NETUŠÍ

Začneme u té lehčí varianty, kdy manželka netuší, že spíte s jejím mužem. Potkáte se na nějaké společenské akci, u bazénu, v restauraci… možná na místě, kde byste to nejméně čekala, ve stejném obchoďáku a při nákupu ovesných vloček se s vámi dá do řeči. Nevíte jak, ale už jste domluvené, že si půjdete sednout na kávu. V tuto chvíli již možná tušíte, o koho jde, nebo to později zjistíte. Ač tak nebo tak. Jak z toho ven? Čtěte také: Má se nevěra přiznat? 

NUTNOST VOLBY, MANŽELKA NEBO MILENEC?

Měla by před vámi sedět ta příšerná ženská, které je nesnesitelná každou vteřinu, kterou s ní váš milenec tráví a se kterou zůstává jen kvůli dětem. Jenže před vámi ve skutečnosti sedí společenská, zábavná a nejspíš i krásná žena, která má co říct. Je vám sympatická a to celou situaci zhoršuje. Pokud celá záležitost prvním setkání skončí, pak není důvod, dělat si těžkou hlavu. Ovšem v případě, že se s ní začnete scházet pravidelně, protože si rozumíte a tak rády pomlouváte ty „vaše“ chlapy, měla byste se rozhodnout. Buď milenec, nebo nová dobrá kamarádka. A co si budeme vykládat, milenců je plný svět, ale skutečně dobrých kamarádek? Nezapomeňte však na to, že vše může jednou prasknout, proto pokud si zvolíte kamarádku, dejte si hodně záležet na zametení stop po vlastním černém svědomí. Ve finále byste mohla přijít o oba.

Čtěte také: Neslýchané! Ženy v nevěrách vedou! 

 

VARIANTA DRUHÁ – MANŽELKA VÍ VŠE

Těžší varianta obnáší situaci, kdy vás manželka chytne in flagranti, nebo se o vás nějakým způsobem dozví a rozhodne se, že bude natolik liberální, že vám nebude ničit milenecký poměr. Oplátkou ale žádá se s vámi poznat a skamarádit se. Důvodů, které ji k tomu vedou, je určitě víc a ten pravý se zřejmě nikdy nedozvíte. Buď je opravdu natolik svobodomyslná, že ji představa společných výletů a večeří nevadí, nebo na vás hraje velmi zákeřnou hru. I když ruku na srdce, nakolik je zákeřná v případě, že si chrání svoje hnízdo? 

 

ZVLÁDNETE MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK?

Pokud se milence nechcete vzdát, pak vám nejspíš nezbude, než se s manželkou minimálně jednou potkat a zjistit její strategii. Kolik žen má ale nervy na to, dělit se o muže s druhou ženou? Řekla bych, že skutečně jen malé procento. Ženy jsou od přírody majetnické, a proto dřív nebo později dojde na lámání chleba. Kde jaký psycholog by vám poradil dát milenci ultimátum „Buď ona, nebo já“… a čekat co se stane. Ve většině případů si muž nakonec zvolí manželku, zaběhnuté zvyky, domácnost a děti. Nezapomeňte však dělat JEN to co sama skutečně chcete, ať už stojíte na jakémkoliv břehu této řeky. Na závěr snad jen podotknout, že rčení „Kdo uteče, ten vyhraje.“ má také něco do sebe. 

 

Text: Jana Čechová