Co je letos největším hitem v českých ložnicích? 3D povlečení

Co je letos největším hitem v českých ložnicích?  3D povlečení

Odhodíte všechny starosti za hlavu a zakrátko přichází vytoužený spánek. Jindy zase dovádíte
s partnerem, nebo si užíváte večer s knihou. Jindy vám milovaná osoba přinese snídani
až od postele. Ať už podnikáte v ložnici cokoli, určitě se shodneme na tom,
že povlečení ovlivňuje, jak se budete ve svém spacím království cítit.


 

Zažeňte nudu v ložnici

Nikdo nechce spát v povlečení, které by ho dřelo, nepříjemně dráždilo pokožku, nebo dokonce způsobovalo nějaké alergie. Proto ložnicím naprosto jednoznačně kralují jemné, hebké materiály jako: damašek, satén, flanel. Bavlněné materiály jsou vzdušné, dokážou absorbovat vlhkost a také izolují teplo. Výběrem správného materiálu ale nic nekončí. V ložnici by neměla být nuda. Chce to prostě trochu vzrušení. Nebaví vás jednobarevné lůžkoviny, nebo otravné drobné kytičkové vzorky? Pak sáhněte po 3D povlečení, které zaručeně zažene nudu ve vaší ložnici.

Originální design vytvoří prostorový efekt
Co byste si ale vlastně měli pod pojmem povlečení3D vlastně představit? Když je něco 3D, obvykle tím máme na mysli, že jde o prostorový objekt. Jak ale udělat z tenké látky prostorový předmět? Půjde to překvapivě snadno. Pomůže originální design. Aby vznikl prostorový efekt, vyrábí se tyto lůžkoviny trochu jinak. Designové motivy se tisknou bez šablon. Dopředu se vybere virtuální předloha a podle ní se potom barvy stříkají na látku.

 

Výborně vypadají velké květiny, zvířata i světové metropole

Možná si myslíte, že trojrozměrný design, který bude schopen opticky docílit prostorového provedení, ale není zrovna levnou záležitostí. Jste na omylu. Povlečení 3D v akci není o nic dražší než nudnější klasika. Existují samozřejmě druhy motivů, které si o 3D zpracování přímo říkají. Můžete tak mít na polštáři či peřině například Paříž či jakoukoli jinou světovou metropoli, ale stejně tak i velké květiny nebo zvířata.
Taková povlečení působí v ložnici svěže a originálně, vlastně se dá říci, že jí dominují.